comScore

AÖF sınav sonuçları sorgulama (AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?)

20 Nisan 2018, Cuma 12:28
AÖF sınav sonuçları sorgulama (AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?)

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF sınav sonuçları sorgulaması nasıl yapılacak? Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği AÖF sınav sonuçlarının açıklanma tarihiyle ilgili son haberleri derledik. AÖF sınav sonuçları, AÖF sınav sonucu sorgulama ekranına ulaşmak için haberimizi okuyabilirsiniz.

AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. AÖF sınav sonucu sorgulama ekranına gitmek isteyen öğenciler arama motorlarında bu sorunun cevabını arıyor. AÖF sınav sonuçları tarihi ne zaman? AÖF sınavına giren öğrencilerin merakla beklediği sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi tarafından açıklanacak. Peki AÖF sınav sonuçları sorgulama ekranına nasıl ulaşılır? Detaylar haberimizde.
 

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Açıköğretim sonuçları sorgulama (20 Nisan 2018)


AÖF bahar dönemi sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. AÖF öğrencilerinin merakla beklediği sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi tarafından 10-15 günlük süre içerisinde açıklanacak. 

AÖF SINAV SONUCU SORGULAMA! TIKLA
 

AÖF final sınavları ne zaman? Açıköğretim final sınav tarihleri


Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıflar) ve ilk defa yapılacak olan Merkezi Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumları İçin Yapılacak Sınav (8. sınıflar) tarihleri MEB tarafından 02-03 Haziran 2018 tarihleri olarak yeniden belirlenmiştir.
Bu nedenle 02-03 Haziran 2018 tarihlerinde yapılması planlanan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı tarihlerinin 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılması kararı alınmıştır.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)