comScore

AÖF final sınavı yerleri belli oldu mu? AÖF sınavı yerini nasıl öğrenirim? (Açıöğretim sınavı ne zaman 2018)

18 Mayıs 2018, Cuma 12:11
AÖF final sınavı yerleri belli oldu mu? AÖF sınavı yerini nasıl öğrenirim? (Açıöğretim sınavı ne zaman 2018)

AÖF 2018 bahar dönemi final sınavına girecek olanlar, AÖF final sınav yerlerini öğrenmek için şimdiden AÖF final sınav yerleri belli oldu mu? sorusuna yanıt aramaya başladı. AÖF 2018 bahar dönemi final sınavına girecek olanlar için AÖF sınav yerleri belli oldu mu? AÖF bahar dönemi final sınavı ne zaman? sorularına dair tüm gelişmeleri haberimizde derledik. 

FutbolArena - AÖF bahar dönemi sınavı ne zaman? AÖF sınavına girecek olan öğrenciler AÖF bahar dönemi final sınav yerlerinin belli olup olmadığını merak etmeye başladı. AÖF sınavları 26 Mayıs 2018 Cumartesi ve 27 Mayıs 2018 Pazar günü yapılacak. 26-27 Mayıs AÖF sınav yerleri belli oldu mu? sorularını arayanlar için AÖF bahar dönemi final sınavına dair tüm gelişmelere AÖF bahar dönemi final sınavı hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için derledik. 

AÖF bahar dönemi final sınavları için geri sayım başladı. AÖF bahar dönemi final sınavları 26-27 Mayıs'ta yapılacak. Bu yıl Ramazan ayında AÖF sınavına girecek olan öğrenciler şimdiden AÖF sınav yerlerinin açıklanıp açıklanmadığını merak etmeye başladı. 2018 AÖF bahar dönemi sınavı öncesi tüm gelişmeler haberimizin devamında. 

 

AÖF sınav harç ücretleri ne kadar? (2018 AÖF final sınavı)


Harç ücretleri fakülteler ve bölümler arasında farklılık gösterirken, 2015 için açıklanan değerlere göre AÖF harç ücretleri 205 ve 225 TL arasında farklılık gösteriyor.AÖF sınavları ilk dönem için Aralık ortasında ve Ocak sonunda yapılırken ikinci dönem ise Nisan ortası ve Haziran başında yapılıyor. Ayrıca tek dersten kalanlar için ise Temmuz ortasında tek ders sınavı yapılıyor.
 

AÖF final sınavı için gerekli olan evraklar (2018 AÖF bahar dönemi final sınavı)


AÖF kayıtları her yıl Ağustos-Eylül dönemi yeni kayıt ve Ekim döneminde ise kayıt yenileme şeklinde oluyor ve AÖF internet sitesinden duyuruluyor. Kayıt için gereken bilgiler ise şöyle; İnternetten yapılan başvuru belgesi, Fotoğraflı – İmzalı Form, Öğrenci Bilgi Formu, Öğrenim Belgesi, Fotoğraf ve Askerlik Durum Belgesi.
 

AÖF final sınavı giriş yeri nasıl ve nereden öğrenilir?


Bu yıl Ramazan ayında AÖF sınavına girecek olan öğrenciler, 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde AÖF bahar dönemi final sınavında ter dökecekler. Bahar dönemi finaleri için yapılacak olan AÖF sınav yerleri ise henüz açıklanmadı. AÖF bahar dönemi sınavına girecek olanlar AÖF sitesi üzerinden aldıkları giriş belgesi ve kimliklerini yanlarında bulundurmak zorundalar. 

KAYIT YERİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"