comScore

AÖF bahar dönemi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? (AÖF sınav sonucu sorgulama 2018)

21 Nisan 2018, Cumartesi 11:04
AÖF bahar dönemi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? (AÖF sınav sonucu sorgulama 2018)

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı belli oldu mu? Açıköğretim sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Binlerce öğrencinin merakla beklediği AÖF sınav sonuçları için son gelişmeleri derledik. Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları tarihleri ve sınav sorgulama ekranı için haberimize göz atabilirsiniz. 

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçları merakla bekleniyor. AÖF sınav sonuçları açıklanma tarihiyle ilgili son haberler neler? AÖF sınav sonucu sorgulama ekranına nasıl ulaşılır? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçlarını ne zaman açıklayacak? AÖF 2018 bahar dönemi snav sonuçlarının tarihiyle ilgili haberleri derledik.
 

Açıköğretim bahar dönemi sınav sonuçları 2018 (AÖF sınav sonuçları sorgulama)


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi sınavları 14-15 Nisan tarihlerinde yapıldı. AÖF sınav sonuçları merakla beklenirken Anadolu Üniversitesi'nden henüz açıklama yapılmadı. AÖF sınav sonucunu öğrenmek isteyen öğrenciler sınav tarihinden yaklaşık 15 gün sonra Anadolu Üniversitesi Öğrenci Giriş sayfasından sınav sonuçlarını öğrenebilecekler.

AÖF sınav sonuçlarının 30 Nisan 2018 tarihinde açıklanması bekleniyor.
AÖF SINAV SONUCU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN!
 

AÖF bahar dönemi dönem sonu sınav tarihleri ne zaman? 


AÖF'ün 2017-2018 akademik takviminde yer alan bilgiye göre, AÖF bahar dönemi ara sınavı 14-15 Nisan, dönem sonu sınavı 02-03 Nisan, üç ders sınavı ise 21 Temmuz olarak açıklanmıştı.

AÖF tarafından yapılan duyuruda AÖF bahar dönemi dönem sonu sınavının tarihinin değiştirildiği açıklandı. AÖF bahar dönemi dönem sonu sınavı 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılacak. Ara sınav ve üç ders sınavı tarihlerinde ise değişiklik yapılmadı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)