comScore

Anthony Bourdain kimdir? Anthony Bourdain ne iş yapar? Anthony Bourdain nereli? Anthony Bourdain neden öldü?

08 Haziran 2018, Cuma 14:54
Anthony Bourdain kimdir? Anthony Bourdain ne iş yapar? Anthony Bourdain nereli? Anthony Bourdain neden öldü?

Anthony Bourdain son dakika öldü! Anthony Bourdain'in ölümünün ardından Anthony Bourdain'in ismi sosyal medyada kısa süre içinde twitter'da trend topic oldu. Peki Anthony Bourdain kimdir? Anthony Bourdain nereli? Anthony Bourdain ne iş yapar? Anthony Bourdain ünlü biri mi? Anthony Bourdain hakkında merak ettikleriniz haberimizde. 

Anthony Bourdain son dakika öldü. Anthony Bourdain'in ölümünün ardından Anthony Bourdain'in kim olduğunu merak edenler sosyal medyada Anthony Bourdain kimdir? diye arama yapmaya başladı. Anthony Bourdain'in ölümü sonrası Anthony Bourdain sosyal medyada kısa süre içinde twitter'da trend topic oldu. Peki Anthony Bourdain kimdir? Anthony Bourdain nereli? Anthony Bourdain kaç yaşında? Anthony Bourdain nereli? Anthony Bourdain ne iş yapar? Anthony Bourdain ne iş yapıyor? Tüm bu soruların cevapları haberimizde. 

Anthony Michael Bourdain (d. 25 Haziran 1956, New York City), ABD'li yazar ve New York'taki Brasserie Les Halles 'ın baş şefi. Yemeğe olan düşkünlüğü genç yaşta ailesi ile Fransa'ya yaptığı bir gezi ile başladı. Bir istiridye teknesinde ilk defa istiridyeyi tattı ve o günden beri iyi veya kötü değişik tadlar bulmak üzere dünyayı dolaşmaktadır. 2005'te Travel Channel adlı TV kanalında "No Reservations" adlı bir TV serisi üretmiştir.
Anthony Bourdain'in Kitchen Confidential ve A Cook's tour adlı iki ana kitabı bulunmaktadır. Özellikle Anthony Bourdain'in Mutfak sırları kitabı büyük ilgi görmüştür. Anthony Bourdain 61 yaşında hayatını kaybetti. Anthony Bourdain'in Kitchen Confidential ve A Cook's tour adlı iki ana kitabı bulunmaktadır. 
Anthony Bourdain'in ölümünün ardından yapılan açıklamada, "Büyük maceralara olan sevgisi, yeni arkadaşlar edinme heyecanı bambaşakydı. Yetenekleri bizi asla şaşırtmadı. Onu çok özleyeceğiz." 

ANTHONY BOURDAIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.