comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Antalyaspor'dan Konyaspor taraftarlarına saldırı suçlaması

13 Şubat 2017, Pazartesi 20:16
Antalyaspor'dan Konyaspor taraftarlarına saldırı suçlaması

Antalyaspor'un asbaşkanı Bora Terzioğlu, Konyaspor maçında locada rakip takım taraftarlarının saldırısına uğradıklarını açıkladı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında sahne alan Konyaspor - Antalyaspor maçında locada yaşanan kavganın yankıları sürüyor.

Anadolu Ajansı'nın haberine göre tesislerde basın toplantısı düzenleyen Antalyaspor Asbaşkanı Bora Terzioğlu, Konyaspor taraftarlarının saldırısına uğradıklarını ifade etti.
'KINIYORUZ'

Terzioğlu açıklamasında, "Misafir takım yöneticileri olarak bulunduğumuz locaya yapılan fiziki müdahaleyi şiddetle kınıyoruz. Antalyaspor olarak sizden açıkçası özür ve olaya karışanların bir an önce tespit edilmesi anlamında somut adımlar bekliyoruz. Olayın tasvip edilecek yanı yoktur. Konyaspor Kulübü de olayları mutlaka kınamalıdır. Biz dün olduğu gibi bugün de futbol konuşmak istiyoruz. Hakem hatalarını, idari memnuniyetsizlikleri konuşmak istemiyoruz. Boşalan tribünlerin yeniden dolmasını, genç yaşlı, kadın çocuk herkesin tribünde yer almasını istiyoruz." diye konuştu.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)