comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor'dan Fikret Orman'a jet yanıt

08 Ocak 2017, Pazar 16:18
Antalyaspor'dan Fikret Orman'a jet yanıt

Antalyaspor yönetiminden Fikret Orman'a yanıt geldi. 

FutbolArena -  Antalyaspor Kulübü Asbaşkanı Şefik Öz, Fikret Orman'ın Kartal yuvası açılışında yaptığı açıklamalara jet yanıt verdi. 

Radyospor'a konuşan Antlayaspor Asbaşkanı Şefik Öz şunları söyledi:"
"
KURGULANMIŞ BİR ŞEY DEĞİL BU."

“Fikret Orman'ın belirttiği gibi bir kurgu olmadı. Biz öyle ucuz bir davranışta bulunmadık. Sağolsunlar gelerek şeref verdiler. Böyle bir jeste bilerek bir nezaketsizlik yapmayız. Sadece bir doğaçlama oldu. Böyle hissetmesine üzüldüm. Bilerek isteyerek yapılmış bir şey değil. Eto'o kalmaya karar verdi. Bunun beyanı böyle bir zamanda oldu. Kurgulanmış bir şey değil bu.”

"BAŞAKŞEHİR'DEN DAHA İYİ TEKLİF GELMİŞTİ."

“Fikret Orman'ın açıklamalarını daha yeni duyuyorum. Antalyaspor'un menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yaparız. Bize net bir teklif gelmedi. Eto'o ile kendi aralarında konuştularsa bu etik değil. Bakın bize resmi bir teklif gelmedi. Başakşehir'den çok daha iyi bir teklif gelmişti. Beşiktaş'tan Ömer Şişmanoğlu ile ilgili bilgi geldi. Her şeyi değerlendirdik. Artık ilk 5'te oynayacak bir takım kuruyoruz. Hedeflerimizi büyütüyoruz. Menderes Türel bir tesis yaptı. Daha büyük hedeflere doğru gidiyoruz. Başkanın böyle algılamasına üzüldüm. Ortaya bir yanlış anlaşılma var. Böyle olmasına üzüldük. Öyle bir şey olsa gelmeyecekler miydi? Beşiktaş'a yakın insanlarız. Davet ettik geldiler. Bunun orada açılması kurgu değil.”

"BÖYLE BİR CAMİAYI KIRMAK BİZİM YAPACAĞIMIZ İŞLER DEĞİL."

“Bir hazırlık maçımız var. Şu anda yoldayım. Fikret Orman'ı arayıp aramayacağımızı başkanımızla konuşuruz. Maç ile ilgili bir sorun yok. Beşiktaş büyük bir camia. Şenol Güneş de büyük bir hoca. Böyle bir camiayı kırmak, dökmek bizim yapacağımız işler değil. Fikret Bey yanlış değerlendirmiş. Bizler bugün varız, yarın yokuz. Gerekirse görüşürüz. Kesinlikle ortada bir kurgu yok”

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)