comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Podolski Beşiktaş maçı öncesi iddialı: "Tavşan gibi saklanmaya gelmedik"

17 Mayıs 2021, Pazartesi 19:57
Podolski Beşiktaş maçı öncesi iddialı:

Lukas Podolski, Beşiktaş ile oynanacak olan final maçı öncesinde iddialı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası finalinde Beşiktaş ile karşılaşacak Antalyaspor'da teknik direktör Ersun Yanal ile birlikte Podolski basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

ERSUN YANAL: "FİNAL İÇİN HAZIRIZ"
Güzel bir maç olacak. Geçmişe gidersek çok yorulduk. Pandemi dönemi bütün takımları yıpratı. En erken biten liglerden birisiyiz. Altyapısı hazır olmayan, takım sayısı fazla olan bir sezon. Bunun üstüne oynayacağımız son maç. En iyi sonucu almak istiyoruz. Her iki takıma da hayırlı olsun.  Tarih dündür, futbol ise bugün. 100 maçı kazanırsanız, bir takım sizi yener o gün tarih değişir. 5 yıl şampiyon olursunuz, bir takım sizi sahanızda yener, o gün şampiyonluğu kaybedersiniz.  Kendi oyunumuzu rakibimize kabul ettirmeye çalışan, buna göre kazanmaya çalışan bir takımız. Rakibimiz güçlü bir takım. Bunu sezon içerisinde kanıtlandı. Futbol içinde inişler çıkışlar olur. Çok ayrı ve farklı bir maça çıkacağız. Tek maç bu. Rakibimizin elbette güçlü yönleri var. Zayıf yönleri de var. Bizim de öyle. Güçlü yönlerimizi sahaya yansıtmak için çalışacağız. 

PODOLSKI: "TAVŞAN GİBİ SAKLANMAYA GELMEDİK"

Çok özel bir maç. Buraya kazanmaya geldik. Kariyerimde çok daha önemli maçlara çıktım. Ancak her finalin ayrı bir yeri vardır. Bu finalin de benim için ayrı bir yeri var. Enerjimizii sahaya yansıtmaya geldik. Şehir, takım, kulüp ve taraftarlarımız için çok önemli bir maç. Takım olarak buna hazırız. Çok özel bir gün. Başka özel günlerim de oldu ama her finalin ayrı serüveni vardır.  Buraya tatil için gelmedim. Ben kupayı almak için çıkacağım. Tüm takımımızla birlikte enerjimizi sahaya yansıtırsak inşallah Antalya'ya kupayla birlikte döneceğiz. 

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!