comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Nasri'ye UEFA'dan şok! Doping soruşturması...

12 Ocak 2018, Cuma 18:21
Nasri'ye UEFA'dan şok! Doping soruşturması...

Antalyasporlu futbolcu Nasri'nin doping kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle başlatılan soruşturma hakkında UEFA'dan yeni bir açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Antalyaspor'un sezon başında transfer ettiği Samir Nasri'nin UEFA Disiplin Kurulu tarafından devam eden doping soruşturmasıyla ilgili yeni bir açıklama yapıldı. UEFA resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Nasri'nin itirazının CAS tarafından reddedildiği ve soruşturmanın devam ettiği belirtildi. 
 

Nasri doping mi yaptı?


Hatırlanacağı üzere Samir Nasri'nin Los Angeles'ta bir klinite damardan ilaç almasıyla ilgili olarak soruşturma başlatılmıştı. Nasri ise daha sonrasnda bunun tedavi amaçlı olduğunu belirterek CAS'a itirazda bulundu. Ancak başlatılan soruşturma nedeniyle Nasri'nin 2 ile 4 yıl ceza alması gündeme geldi. 


Antalyasporlu Nasri'nin doping ceza haberleri


UEFA resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Nasri'nin uygulaması doping ihlali olarak sayıldığından 7 Şubat'ta bu konu CAS'a tanınmış fakat Nasri'nin tedavi süreciyle ilgili olarak bunun bir uygulama olduğu itirazını reddetti. UEFA'dan son yapılan açıklamada Nasri ile ilgili başlatılan soruşturmanın devam ettiği ifadelerine yer verildi. 

Son dakika Antalyaspor Haberleri FutbolArena'da!


SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)