comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Hamza Hamzaoğlu'ndan transfer açıklaması

21 Ocak 2018, Pazar 21:32
Hamza Hamzaoğlu'ndan transfer açıklaması

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Beşiktaş maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, oyuncularının sahada tüm istediklerini yaptıklarını belirterek, ”Geriye düşmemize rağmen skoru değiştirmek için mücadele eden takımımız vardı, puan alsaydık daha güzel olurdu” dedi. Hamzaoğlu ayrıca transfer konusunda da açıklamada bulundu.


Hamza Hamzaoğlu Beşiktaş maçı açıklaması


Süper Lig'in 18. Haftasında Antalyaspor, sahasında karşılaştığı Beşiktaş'a 2-1 mağlup oldu.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Hamzaoğlu, keyifli ve güzel bir maç olduğunu belirterek, sonucun lehlerine bitmemesinin üzücü olduğunu kaydetti.
Oyuncularını sahadaki mücadelelerinden dolayı tebrik eden Hamzaoğlu, “Kısa süreli birlikte çalışmamıza rağmen düşündüğümüz oyunu sahaya yansıttılar. Karşılaşmaya iyi başladık. Maçın başında golü de bulduk. Geriye düşmemize rağmen skoru değiştirmek için mücadele eden takımımız vardı. Kazansaydık ya da beraberlik alsaydık çok daha güzel olacaktı. Beşiktaş'ı kutluyorum” diye konuştu.


Antalyaspor transfer yapacak mı?


Antalyaspor'un devre arasında henüz transfer yapamaması hakkında da konuşan Hamza Hamzaoğlu, "Transfer konusunda çalışmalarımız sürüyor. Bu konuda yavaş hareket ettiğimizi söyleyebilirim, sakat oyuncularımız da var." ifadelerini kullandı.

Antalyaspor ile ilgili tüm gelişmeleri Antalyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)