comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Flaş! "Süper Lig erteleniyor!" Canlı yayında açıkladı

16 Mart 2020, Pazartesi 20:58
Flaş!

Antalyaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, beIN Sports canlı yayında Süper Lig'in erteleneceğini söyledi. 

FutbolArena - Süper Lig ertelenecek mi? Süper Lig maçlerı ertelenecek mi? Türkiye Futbol Federasyonu son olarak Bilim Kurulu kararıyla maçların seyircisiz oynanmasıyla ilgili açıklama yaparken, ülke genelinde yoğun tedbirler ve uçuş yasağı konulan ülkelerin artmasıyla birlikte gözler futbola çevrildi. 


Süper Lig ertelenecek mi?


Antalyaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, Sivasspor maçı öncesi yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada liglerin erteleneceğini söyledi. 

"SÜPER LİG ERTELENECEK BEN BİLİYORUM"
Futbol konuşmaktan öte tüm oyuncuların her gün bununla ilgili değerlendirmler yaptığı, haber kanallarını daha çok seyrediyoruz. Eleştiri için söylemiyorum. Normalliğin dışındayız. En son şunu
söyleyeceğim.  Alınan önlemlere saygı duyuyoruz. Doğru tedbirler alındı. Bilim Kurulu, profesörler saygı duyuyoruz. Futbolla ilgili karar alınırken bizim aramızdan 3-4 temsilciyi liglerle ilgili değerlendirmelerde çağırsınlar lütfen. Biliyoruz ki, yarından sonra bu lige ara verilecek. Oyuncularımıza bile söylemedik. Beşiktaş maçına kadar programımız var. O programın içinde değişim yapıldığında nasıl yöneteceğimizi de planlamalıyız. Bir karar alınıyor. TFF'nin açıklamasını okuduk işte. 

"YABANCI OYUNCULAR ÇOK HAKLI"

Yabancı oyuncular çok haklı. Beraber yaşıyorlar. Antrenmana gidiyorsun adama merhaba diyemiyorsun sıcak şekilde. Yanındaki sandalyaye korkudan oturmak istemeyen oyuncular var. Biz oturtmuyoruz. Annesi, babası Avrupa'dan geldi. Charles 2 hafta önce tedavi için Brezilya'ya gitti, geri döndü. 14 gün karantinada kalacak. Yararlanmak istediğimiz bir oyuncu. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"