comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Eto'o'nun Brezilya'ya transferi hakkında resmi açıklama

12 Ocak 2018, Cuma 21:45
Eto'o'nun Brezilya'ya transferi hakkında resmi açıklama

Antalyaspor'da Samuel Eto'o ile yollar ayrılıyor mu? Vasco da Gama kulübünün başkan adayı Julio Brant yemek yedikleri Kamerunlu golcünün transferi hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Antalyaspor'da Samuel Eto'o'nun kulüpten ayrılacağı yönündeki iddialar somut gelişmelere dönüşmeye devam ediyor. Brezilya'da futbol hayatına devam etmek isteyen yıldız futbolcu hakkında Vasco da Gama kulübünün Başkan adayı Julio Brant, Eto'o ile akşam yemeği yedikleri söyledi ve kendisiyle ilgilendiklerini doğruladı. 


Antalyaspor'da Eto'o'o ayrılıyor mu?


Antalyaspor'da Başkan Ali Şafak Öztürk'ün ayrılmasının ardından Eto'o'nun da başka bir kulübe transfer olacağı haberleri artık Brezilya'da resmiyet kazanmaya başladı. 

Brezilya kulüplerinden Vasco da Gama'nın kulübü Başkan adayı Julio Brant, Eto'o ile bir akşam yemeği yediklerini ve transfer görüşmesi yaptıklarını söyledi. Brant, "Eto'o ile ilgilendimiz doğru. Kendisi harika bir futbolcu. Futbolculuğunu ve tekniğini tartışmıyoruz bile. Bu transfer mümkün olabilir." diye konuştu. 
"KULÜP BULMASI İÇİN YETKİ VERMİŞTİ"

Öte yandan Brezilya basınında GloboEsporte'nin haberine göre Samuel Eto'o, Brezilya'da kendisine kulüp bulması için Leo Rabello'ya yetki verdi. Bahsi geçen haberde Brezilya kulüplerinin Eto'o'nun maaşını karşılmasının kolay olmadığına da yer verildi.

Antalyaspor ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Samuel Eto'o'nun Beşiktaş'ın da gündeminde olduğu yazılıyor. Sakatlığı bulunan Samuel Eto'o Antalyaspor yönetiminden de izinli ve 20 Ocak'ta çalışmalara başlayacak.

Son dakika Antalyaspor Haberleri FutbolArena'da!SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"