comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Eto'o Antalyaspor'dan ayrılmak istiyor!

11 Ocak 2018, Perşembe 23:04
Eto'o Antalyaspor'dan ayrılmak istiyor!

Antalyaspor'un Kamerunlu yıldızı Samuel Eto'o'nun menajerlere yetki verdiği ve kendisine kulüp bulmalarını istediğini söyledi.

FutbolArena Dış Haberler - Antalyaspor yıldız oyuncularını bir bir kaybederken ayrılmak isteyen son isim Samuel Eto'o oldu. 

Brezilya basınında GloboEsporte'nin haberine göre Samuel Eto'o, Brezilya'da kendisine kulüp bulması için Leo Rabello'ya yetki verdi. Bahsi geçen haberde Brezilya kulüplerinin Eto'o'nun maaşını karşılmasının kolay olmadığına da yer verildi.
Antalyaspor ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Samuel Eto'o'nun Beşiktaş'ın da gündeminde olduğu yazılıyor. Sakatlığı bulunan Samuel Eto'o Antalyaspor yönetiminden de izinli ve 20 Ocak'ta çalışmalara başlayacak.


Antalyaspor Eto'o'yu satacak mı?


Antalyaspor'da yeni teknik adam Hamza Hamzaoğlu ise Eto'o'nun takımda kalmasını istediğini açıkladı. 

Hamza Hamzaoğlu yaptığı açıklamada Eto'o'nun takıma katkı sağlayan bir futbolcu olduğunu vurgularken şunları söyledi:

"Eto'o'nun kalmasını istiyorum. Bize hem oyun anlamında hem saha dışında çok katkı sağlayacağı için kalmasını istiyorum. Bunun gibi çok arkadaşımız var. Bunların hepsini değerlendireceğiz yönetim kuruluyla. Oyuncularımızın da geleceğini düşünerek karar vereceğiz. Transfer ve sözleşme uzatmasından önce oynayacağımız maçlar var. Lige başlıyoruz, en iyi şekilde hazırlanmalıyız ve bu sezonu en iyi şekilde en doğru yerde bitirmeye çalışacağız."

Kırmızı Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Antalyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)