comScore
1 / 8

Eski Antalyasporlu Samir Nasri'ye doping şoku!

FutbolArena - 

2 / 8
Devre arasında Antalyaspor’la yollarını olaylı bir şekilde ayıran Samir Nasri’nin doping nedeniyle futbol sahalarından 1 yıl men edileceği ortaya çıktı.

3 / 8
İspanyol Marca gazetesinde yer alan habere göre UEFA Disiplin Komitesi Fransız futbolcunun cezasını yarın açıklayacak.
4 / 8
Oyuncuyla yakından ilgilenen Las Palmas kulübü de bu gelişme üzerine transferi askıya almak zorunda kaldı.

5 / 8
2016’DA DOPİNGLİ ÇIKMIŞTI

Nasri’nin söz konusu doping olayı ise 2016 yılına dayanıyor. O dönem UEFA tarafından 2 yıllık bir cezaya çarptırılan yıldız futbolcu, daha sonra avukatı vasıtasıyla davayı Spor Tahkim Mahkemesi CAS’a taşımış ve nihai karar çıkıncaya kadar cezanın ertelenmesini sağlamıştı.

6 / 8
Marca ise CAS’ın geçtiğimiz perşembe günü oyuncuyla ilgili kararını verdiğini ve UEFA’nın uyguladığı 2 yıllık yaptırımı 1 yıla indirdiğini yazdı. Avrupa futbolunun patronunun resmi kararını ise pazartesi günü açıklayacağı öğrenildi.

7 / 8
MANCHESTER CITY’DEN GELMİŞTİ

Antalyaspor’a 2017 yazında Manchester City’den büyük ümitlerle transfer edilen 30 yaşındaki kanat oyuncusu, Süper Lig’de yalnızca 8 maçta forma giyebilirken bu maçlarda da 2 gol 1 asist kaydedebilmişti.

8 / 8
Teknik direktör Rıza Çalımbay’la yaşadığı tartışmalarla gündeme gelen yıldız futbolcunun sözleşmesi ocak ayı transfer döneminde karşılıklı olarak feshedilmişti. (Fanatik)