comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor'un yeni transferi William Vainqueur'dan Galatasaray itirafı

10 Eylül 2017, Pazar 19:49
Antalyaspor'un yeni transferi William Vainqueur'dan Galatasaray itirafı

Antalyaspor'un yeni transferi William Vainqueur, Galatasaray maçı öncesi konuştu. 

FutbolArena - Antalyaspor'un yeni transferi William Vainqueur, Galatasaray maçı öncesi beIN Sports'a konuştu. Yıldız futbolcu Galatasaray'dan teklif alıp almadığı sorusuna da çarpıcı bir yanıt verdi. 
 

Antalyaspor'un yeni transferi William Vainqueur Galatasaray'a mı geliyordu?


Antalyaspor'un yeni transferi William Vainqueur, Galatasaray maçı öncesi şu açıklamaları yaptı:

"GALATASARAY BANA TEKLİFTE BULUNDU"
Galatasaray yazın bana teklifle geldi. Ancak birçok teklif gibi finalize edilmeyen bir teklif oldu. Ardınadn Antalyaspor'un teklifini gördüm ve beni tahtmin etti. Başkanla konuştum. Beni tatmin etti. Takımın proje ve vizyonunu bana detaylı şekilde anlattı. Hırrsı ve azmi. Ayrıca Naeri, Menez ve Eto'o gibi futbolcular olduğu için burayı seçtim. 

"KENDİMDE GÖRDÜĞÜM..."

Soğukkanlı, kontrollü top çalan ve kaptığım toparlar da iyi şekilde değerlendiren bir futbolcuyum. Ancak bunlar benim için söylenenler. En iyisi bunları taraftarımızın yerinde görüp onaylamasıdır. Gelmeden önce Galatasaray'ın yaptığıt ransferleri duymuştum. Yine gelmeden önce liginin favorisinin Glaatasaray olduğu bana söylendi. 3 puanaa şiddetle olan bir takımız ve bu beni ilgilendirmiyor. Galatasaray bambaşka bir maç olacak. 

"GOMİS ÇOK İYİ ARKADAŞIM"

Gomis çok iyi arkadaşım. Kendisiyle güzel bir sezon geçirdik. Bu sezona da iyi girdiğini biliyorum. Ancak temennim, onun çıkışının bu maçta durması yönünde. Sonraki maçlarda yine iyi performans göstermesini diliyorum. 

Kırmızı Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Antalyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.