comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor'un yeni transferi Nasri'den imza töreninde İstanbul göndermesi

22 Ağustos 2017, Salı 18:50
Antalyaspor'un yeni transferi Nasri'den imza töreninde İstanbul göndermesi

Antalyaspor'un yeni transferi Samir Nasri, imza töreninde çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Antalyaspor Samir Nasri ile resmen imzaladı. Başkan Ali Şafak Öztürk ve yöneticilerin katılımıyla birlikte Antalyaspor taraftarlarının yer aldığı büyük imza töreninde Samir Nasri kendisini Antalyaspor'a bağlayan sözleşmeye imzasını attı. Yıldız futbolcu imza töreninde de açıklamalarda bulundu. 
 

Antalyaspor Nasri ile sözleşme imzaladı


Antalyaspor, Manchester City'den yeni transferi Samir Nasri'ye imza töreni düzenledi. Yıldız futbolcu imza töreninde yaptığı açıklamada burada olduğu için çok mutlu olduğunu söylerken, "Antalyaspor'da tarih yazmak istiyorum. Cumartesi günü elimden gelen her şeyi yapacağım. Transfer döneminde diğer İstanbul takımlarıyla da transfer görüşmesi yaptım ama Ali Şafak Öztürk'ün vizyonu sebebiyle Antalyaspor'u tercih ettim." ifadelerini kullandı. 

ALİ ŞAFAK ÖZTÜRK: "GİZLİCE TRANSFER ETTİK"
Ali Şafak Öztürk ise yaptığı açıklamada, "Bugün tarihi bir güne tanıklık ediyoruz. Gerçekten çok duygu dolu anlar yaşıyorum. Bir dünya yıldızını daha Antalyaspor'a kazandırdık. Nasri'yi bütün Avrupa takımları isterken, Antalyapsor oyuncuyu gizlice transfer etti. Nasri'yi bu şehire kazandırdık. İşte Nasri, işte vizyon bu! Antalya şehri arkamızda! Biz kimiz? Biz Antalyasporuz!" ifadelerini kullandı. 
 

Antalyaspor'un yeni transferi Nasri'nin maaşı ne kadar?


Öte yandan kamuoyunda en fazla merak edilen hususların başında ise Nasri'nin maaşı geliyor. Bu konuyla ilgili olarak İngiliz basınında THE Times'in haberine göre; Manchester City, Nasri'yi bonservisiyle satmasına rağmen yıldız futbolcunun doping tehlikesinden dolayı maaşının bir bölümünü ödeme durumunda kalabilir. Haftalık geliri 170 bin euro olan Nasri'nin maaşının 70 bin euro'sunu Antalyaspor, kalan kısmını ise Manchester City'nin ödeyeceği iddia edildi. 

Kırmızı Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Antalyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)