comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor'un yeni teknik direktörü Tamer Tuna oldu

04 Ocak 2020, Cumartesi 21:45
Antalyaspor'un yeni teknik direktörü Tamer Tuna oldu

Antalyaspor, teknik direktörlük görevine Tamer Tuna'nın getirildiğini açıkladı.

FutbolArena - Tomas ile yollarını ayıran Antalyaspor, teknik direktörlüğe Tamer Tuna'yı getirdi. Son olarak Göztepe'yi çalıştıran Tamer Tuna, Süper Lig'in ikinci yarısında Antalyaspor'da görev yapacak. Akdeniz ekibinin ismi Tamer Tuna ve Hikmet Karaman ile anılıyordu. Antalyaspor, Tamer Tuna ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.
 

Antalyaspor'dan Tamer Tuna açıklaması


Antalyaspor'un resmi açıklamasında, "Kulübümüz Teknik Direktör Tamer Tuna ile 1,5 yıllık prensipte anlaşma sağlamıştır. Teknik Direktörümüz Tamer Tuna'ya hoş geldin der, yeni görevinde başarılar dileriz." denildi.

ANTALYASPOR'UN TEKNİK DİREKTÖRÜ TAMER TUNA KİMDİR?
43 yaşındaki Ardahan doğumlu Tamer Tuna, ilk teknik direktörlük deneyimini Dardanelspor'da yaşadı. Gaziantepspor, Sivasspor ve Beşiktaş'ta yardımcı antrenörlük yaptıktan sonra 2017 yılında Göztepe ile anlaşarak teknik direktörlüğe geri döndü.

Göztepe'de 35 maçta görev aldıktan sonra 2018 yılında Sivasspor'a imza attı. Ancak Sivas macerası 12 maç süren Tamer Tuna, 4 ay sonra görevinden ayrıldı. 2019'da Göztepe'ye geri dönen Tamer Tuna, 8 aylık ikinci döneminin ardından dinlenmeye çekildi. Tamer Tuna, 4 Ocak 2020'de 1,5 yıllık sözleşmeye imza atarak Antalyaspor'un yeni teknik direktörü oldu.

Son dakika Antalyaspor Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)