comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyasporlu taraftarlara Kayseri dönüşü şok saldırı!

16 Eylül 2017, Cumartesi 10:51
Antalyasporlu taraftarlara Kayseri dönüşü şok saldırı!

Antalyasporlu taraftarları taşıyan otobüse taşlı saldırı gerçekleştirildiği belirtildi.

FutbolArena - Antalyaspor'un Süper Lig'de Kayserispor ile oynadığı karşılaşma sonrası olaylar yaşandı. Antalyalı taraftarları taşıyan otobüse taşlı saldırı gerçekleştirildiği belirtildi. Otobüslerin camlarının parçalandığı ve bazı taraftarların yaralandığı bildirildi.


Antalyaspor otobüsüne Kayseri'de silah sıkıldı mı?


Kayserispor maçı sonrası dönüş yolunda Antalyasporlu taraftarları taşıyan otobüse taşlı saldırı yapıldı. Olaylar sırasında pompolı bir tüfekle ateş açıldığı da öne sürüldü. Yaşanan saldırı sonrası geniş güvenlik önlemleri alındığı ve yaralanan taraftarların acil olarak hastaneye kaldırıldığı bildirildi. 

TARAFTARLARDAN ÇAĞRI

Yaşanan olayla ilgili Antalyasporlu taraftarlar grubundan bir açıklama yapıldı:

"Kayserispor maçının ardından Antalya'ya dönen Antalyaspor taraftarlarını taşıyan otobüsler, saldırıya uğradı.

Maçın ardından Antalya'ya dönen taraftarları taşıyan otobüslere taşlarla alçakça saldırıda bulunan Kayserispor taraftarı, çok sayıda otobüsün camlarını kırdı. Ayrıca olaylar sırasında taraftarları taşıyan bir otobüse de pompalı tüfekle ateş edildiği iddia edildi. Yaşanan olayların ardından olay yerine çok sayıda güvenlik görevlisi sevk edildi.

SadeceAntalyaspor.com Ailesi olarak taraftarlarımıza yapılan bu saldırıyı kınıyor, saldırının sorumluların bulunması konusunda Kayseri Valiliği ve Kayseri Emniyeti'ni göreve çağırıyoruz."KAYSERİSPOR ANTALYASPOR MAÇ ÖZETİ VE GOLLERİ İZLE >>

Aytemiz ile haftanın futbolcusu Feghouli seçildi


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.