comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyasporlu taraftarla Sumudica arasındaki gerginlik

17 Şubat 2018, Cumartesi 13:35
Antalyasporlu taraftarla Sumudica arasındaki gerginlik

Antalyaspor, Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor'u konuk ederken maçın öncesinde Marius Sumudica ile taraftarlar arasında gergin anlar yaşandı.

FutbolArena - Antalyaspor, Spor Toto Süper Lig'de sahasında Kayserispor'u konuk ederken maç öncesinde Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica ile bir taraftar arasında bir diyalog yaşandı.
 

Sumudica ile Antalyasporlu taraftarın arasındaki gerginlik


Antalyasporlu taraftarlar ile Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica arasında maç öncesi gerginlik çıkarken güvenlik güçleri taraftarları sakinleştirmeye çalıştı. Bazı taraftarlar, Rumen teknik adama saldırmak isteyince olaylar daha da büyüdü. Antalyaspor tribünleri, Sumudica'ya büyük tepki gösterdi.

Başarılı hocayla taraftarlar arasında yaşanan gerginliğin sebebi henüz anlaşılamazken güvenlik güçleri Kayserispor yedek kulübesinde olan taraftarları o bölgeden ayırdı.
Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica ise yaşanan gerginliğin ardından yedek kulübesinden uzun süre kalkmadı.
 

Antalyaspor ve Kayserispor taraftarları arasındaki gerginlik


Öte yandan gerginlik bununla da sınırlı değildi. Kayserisporlu ve Antalyasporlu taraftarlar arasında da gergin anlar yaşandı. Önce sözlü sataşmalar gerçekleşirken ardından iki takımın taraftarları birbirlerine maddeler atmaya başladı. Güvenlik güçleri ise her iki takım taraftarlarını sakinleştirmeye çalıştı.

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)