comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyasporlu Maicon: "Rusya ile Türkiye'de kazandığım para.."

11 Ocak 2018, Perşembe 17:51
Antalyasporlu Maicon:

Antalyaspor'un sezon başında transfer ettiği Brezilyalı futbolcu Maicon, Lokomotiv Moskova'dan ayrılış ve Antalyaspor'a geliş sürecini anlattı. 

FutbolArena Dış Haberler - Antalyaspor'un sezon başında Lokomotiv Moskova'dan ayrılan ve bedelsiz olarak kadrosuna kattığı Maicon, Rus basınına açıklamalarda bulundu. Brezilyalı futbolcu Lokomotiv Moskova'dan neden ayrıldığını ve Antalyaspor'a transfer süreciyle alakalı olarak çarpıcı itiraflarda bulundu. 


Antalyaspor'un yeni transferi Maicon haberleri


Antalyaspor'un sezon başında transfer ettiği Brezilyalı futbolcu Maicon Rus basınına yaptığı açıklamada Lokomotiv Moskova'dan ayrılış sürecini ve Antalyaspor'a transferini şu sözlerle anlattı:

"YURY SEMIN KALMAMI İSTEYEN TEK KİŞİYDİ"
Son dakikaya kadar benim için savaşan tek kişi teknik direktör Yury Semin'di. Ayrıldığım için üzüldü. Gözlerindeki üzüntyü gördim. Onunla doğrudan konuştum. Gitmemi istediğini söyledi. Kulüpte kalmamı isteyen tek kişiydi. Ona gerçekten minnettarım. Onu ikinci babam sayıyorum. 

"TÜRKİYE'DE RUSYA'DAN DAHA FAZLA KAZANMIYORUM"

Rusya'da belki de yüksek sayılabilir bir maaşım vardı. Şu anda Antalyaspor'dan kazandığım para, Rusya'da kazandığım paradan yüksek değil. Ancak Antalyaspor daha avantajlı teklifte bulundu. Lokomotiv Moskova'da ise maaşımı büyük oranda azaltmayı teklif ettiler. Antalyaspor'un da teklifi daha avantajlı olunca, bana ihtiyaçları olduklarını görünce Türkiye'ye geldim. Lokomotiv Moskova'da bazı insanlar beni takımda görmek istemiyordu. Şu anda Türkiye'de mutluyum. Ancak her şeye rağmen Lokomotiv Moskova'ya başarılar diliyorum. 

Kırmızı Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Antalyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI? 

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)