comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor'dan son dakika yeni İzmir Marşı açıklaması

08 Mayıs 2018, Salı 18:46
Antalyaspor'dan son dakika yeni İzmir Marşı açıklaması

Antalyaspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Bulut, İzmir Marşı üzerine bir açıklama yaptı ve kulübün politik amaçlara alet edilmeyeceğine asla izin vermeyeceklerini söyledi. 

FutbolArena - Antalyaspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Bulut, statlarda İzmir Marşının söylenmesi hakkında kulüpten yapılan açıklamaya gelen tepkiler arasında yazılı bir açıklama daha yaptı. 


"ANTALYASPOR VE CAMİAMIZIN POLİTİK AMAÇLARA ALET EDİLMESİNE ASLA İZİN VERMEYİZ"
Büyük Antalyaspor Camiası ve Antalyaspor Yönetimi olarak; Atatürk İlke ve İnkılaplarına, Atatürk'e, Cumhuriyet'e ve bu değerlere olan saygı ve bağlılığımızın sorgulanmasına, Atatürk ve Cumhuriyet'in yanında Antalyaspor ve camiamızın politik amaçlara alet edilmesine asla izin vermeyiz. Yapılan açıklama ne Atatürk'e ne Cumhuriyet'e ne de Cumhuriyet'in ilkelerine karşı yapılmış bir açıklama asla değildir. Sadece tüm siyasi düşüncelerin üstünde olan Antalyaspor'un bir takım siyasi davranışlara alet edilmesine karşı yapılmış bir açıklamadır.

Tribünlerde; "Enflasyon Düşer, Hükümet Düşer, Antalyaspor ... Düşer" şeklinde başlayıp, İzmir Marşı'yla devam eden siyasi sloganlarla kırmızı - beyazlı camiayı siyasete alet etmek isteyenlerle mücadelemiz sonuna kadar sürecektir.

Saygılarımızla, Cihan BULUT
Antalyaspor Kulübü
Yönetim Kurulu Başkanı

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"