comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor'da Rıza Çalımbay'ın yerine yeni teknik direktör mü gelecek?

18 Eylül 2017, Pazartesi 18:20
Antalyaspor'da Rıza Çalımbay'ın yerine yeni teknik direktör mü gelecek?

Antalyaspor'da Rıza Çalımbay'ın istifa ettiği yönündeki iddilara rağmen tecrübeli teknik adam hala görevinin başında. Ancak yönetimin farklı planları var. 

FutbolArena Özel - Antalyaspor'da Rıza Çalımbay istifa etti mi? 18 Eylül Pazartesi günü akşam saatlerinde tecrübeli teknik adamın görevinden ayrıldığı iddiası gündeme bomba gibi düşerken, Rıza Çalımbay'ın henüz görevinin başında olduğu bilgisine ulaşıldı. Ancak Antalyaspor cephesinde teknik direktör konusunda sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 
 

Antalyaspor'da Rıza Çalımbay istifa mı etti?


Antalyaspor'da hareketli saatler yaşanıyor. 18 Eylül Pazartesi günü akşam saatlerinde teknik direktör Rıza Çalımbay'ın istifa ettiği iddia edilirken, sonrasında ise deneyimli teknik direktörün görevinin başında olduğu öğrenildi. Ancak Antalyaspor yönetimi teknik direktör konusunda şimdiden arayışlara başladı. 

Antalyaspor, Spor Toto Süper Lig 5. haftasında Kayserispor'a 2-0 mağlup olarak 3 puanda kaldı. Sezon başında kurulan maliyetli kadroya rağmen Rıza Çalımbay yönetiminde henüz beklenen futbolu oynayamayan ve galibiyetle tanışamayan Antalyaspor'da yönetim kariyerli yabancı hoca arayışlarına başladı. Rıza Çalımbay ise henüz görevinin başında. Ancak yönetimin kariyerli bir yabancı hocayla anlaşmaya varması halinde Rıza Çalımbay ise kesin olarak yollar ayrılacak. 
RIZA ÇALIMBAY'DAN KADRO DIŞI AÇIKLAMASI!

Rıza Çalımbay, Kayserispor mağlubiyetinin ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, "
Bazı arkadaşlarımızın takıma zarar verecek şeyler yapması da hoş değil. Herkes bu takımda para kazanıyor ve karşılığını vermeli. Uyarı olur, farklı bir şey olur ama radikal kararlar da alacağız. Biz iyi takımız ama bazı arkadaşlarımızın sorumluluk alması ve bu işi ciddiye alması gerekiyor. Eğer bu şekilde oldu mu, başarılı olamayız."  ifadelerini kullandı. 

Kırmızı Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Antalyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.