comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor'da Rıza Çalımbay'dan Eto'o transferi açıklaması

05 Eylül 2017, Salı 17:51
Antalyaspor'da Rıza Çalımbay'dan Eto'o transferi açıklaması

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Samuel Eto'o'nun transferi hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Samuel Eto'o'nun durumu hakkında konuştu. Kamerunlu futbolcunun menajerinin "Eto'o ayrılmak istiyor." şeklinde iddialarının ardından Rıza Çalımbay Lig Radyo'ya konuştu. 


Antalyaspor'da Eto'o Fenerrbahçe'ye mi transfer oluyor?


Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Samuel Eto'o'nun transferi hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Şimdi tabi ki şu anda bir şey yok. Ancak sezon başından hep Eto'o olayı var. Önce Beşiktaş, sonra Başakşehir ve Trabzonspor yer aldı. Şimdi transferin bitmesine 3 gün kaldı. O yüzden bir şey olacağını sanmıyorum. Bundan sonra bu konuşulacağına bizim geçen sene yakaladığımız havayı yakalamamız gerekiyor." ifadelerini kullandı. 
 

Antalyaspor'da Eto'o takımdan ayrılıyor mu?


Kamerunlu futbolcunun menajeri Wilfried De Happi yaptığı açıklamada, Antalyaspor yönetiminin Eto'o'ya sergilediği tutumdan rahatsız olan Kamerunlu golcünün mutsuz olduğunu ve bundan dolayı ayrılmak istediğini söyledi. 

ETO'O'NUN AYRILMAK İSTEME SEBEBİ NASRİ!
Eto'o'yu Antalyaspor'da huzursuz eden gelişmenin perde arkasında ise Nasri yatıyor. Kırmızı beyazlıların flaş transferi Nasri'nin yıllık alacağı Kamerunlu futbolcuyu rahatsız etti. Eto'o, Antalyaspor'da yıllık 3.5 milyon euro kazanıyorken, yeni transfer Nasri ise 4 milyon euro garanti ücretin yanı sıra 2 milyon euro imza parası + 2 milyon euro başarı primi karşılığında sözleşme imzaladı. Nasri'ye verilen bu yüksek ücretten dolayı Eto'o Antalyaspor'dan ayrılmak istiyor. 

Kırmızı Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Antalyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.