comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor'da Eto'o'yu asıl huzursuz eden sebep

05 Eylül 2017, Salı 17:32
Antalyaspor'da Eto'o'yu asıl huzursuz eden sebep

Antalyaspor'da Eto'o'nun menajerinin yaptığı açıklamaların ardından Kamerunlu futbolcuyu huzursuz eden sebebin perde arkasına FutbolArena ulaştı. 

FutbolArena Özel - Antalyaspor'da Eto'o depremi! Kamerunlu futbolcunun menajeri yıldız futbolcunun ayrılmak istediğine dair yaptığı açıklamanın ardından gözler hem Antalyaspor, hem de Eto'o'ya çevrildi. Kamerunlu futbolcuyu Antalyaspor'da huzursuz eden gelişmenin perde arkasına FutbolArena ulaştı. 
 

Antalyaspor'da Eto'o takımdan ayrılıyor mu?


Kamerunlu futbolcunun menajeri Wilfried De Happi yaptığı açıklamada, Antalyaspor yönetiminin Eto'o'ya sergilediği tutumdan rahatsız olan Kamerunlu golcünün mutsuz olduğunu ve bundan dolayı ayrılmak istediğini söyledi. 

ETO'O'NUN AYRILMAK İSTEME SEBEBİ NASRİ!
Eto'o'yu Antalyaspor'da huzursuz eden gelişmenin perde arkasında ise Nasri yatıyor. Kırmızı beyazlıların flaş transferi Nasri'nin yıllık alacağı Kamerunlu futbolcuyu rahatsız etti. Eto'o, Antalyaspor'da yıllık 3.5 milyon euro kazanıyorken, yeni transfer Nasri ise 4 milyon euro garanti ücretin yanı sıra 2 milyon euro imza parası + 2 milyon euro başarı primi karşılığında sözleşme imzaladı. Nasri'ye verilen bu yüksek ücretten dolayı Eto'o Antalyaspor'dan ayrılmak istiyor. 


Antalyaspor'da Eto'o'nun menajerinden transfer açıklaması


Antalyaspor'un Kamerunlu dünya yıldızı Samuel Eto'o ile ilgili menajeri Wilfried De Happi birbirinden ilginç iddialarda bulundu. Antalyaspor'un yönetiminin Eto'o'ya karşı sergilediğini tutumun, yıldız oyuncuyu rahatsız ettiğini ve bu nedenle takımdan ayrılmak istediğini iddia eden Wilfried De Happi, geçen sezon transfer sürecinin son gününde Eto'o'nun takımdan ayrılması için süperstar oyuncuya para teklif edildiğini ileri sürdü. 36 yaşındaki Kamerunlu yıldız oyuncu Eto'o'nun sergilenen bu tutum karşısında kendisine saygısızlık yapıldığını düşündüğünü dile getiren De Happi, geçen sezon başında yaşanan moral bozukluğuna rağmen yıldız futbolcunun sahada farkını gösterdiğini ve takımın ligi ilk beşte tamamladığını dile getirdi.

Kırmızı Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Antalyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Haber: Ertan Süzgün

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.