comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor'da Ersun Yanal sürprizi! Görüşmeler başladı

09 Kasım 2020, Pazartesi 21:44
Antalyaspor'da Ersun Yanal sürprizi! Görüşmeler başladı

Antalyaspor teknik direktörlük koltuğu için Ersun Yanal ile görüşmelere başladı. Tarafların anlaşması bekleniyor.

FutbolArena - Antalyaspor'da Ersun Yanal sürprizi yaşanıyor. Abdullah Avcı ile anlaşamayan Antalyaspor yönetimi, Ersun Yanal'a yöneldi. Tarafların sözleşme imzalaması bekleniyor.

 

Ersun Yanal, Antalyaspor ile anlaştı mı?

Antalyaspor, Süper Lig'e verilen milli arada yeni teknik direktörü göreve getirmek için çalışmaları hızlandırdı. Antalyaspor geçtiğimiz günlerde Abdullah Avcı ile görüşmüş ancak anlaşma sağlayamamıştı. Akdeniz ekibinde Ersun Yanal sürprizi yaşandı.

ERSUN YANAL, ANTALYASPOR YOLUNDA

Antalyaspor yönetiminin Ersun Yanal isminde karar kıldığı ve tarafların görüşmelere başladığı bildirildi. Yeni teknik direktör hedefinde ilerleyen Antalyaspor ile Ersun Yanal'ın el sıkışması bekleniyor. Fenerbahçe'den istifa ettiği tarihten bu yana boşta olan Ersun Yanal, Antalyaspor ile Süper Lig'e dönmeye hazırlanıyor.

ANTALYASPOR, ABDULLAH AVCI İLE NEDEN ANLAŞAMADI?

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Murat Süğlün, “Abdullah Avcı ile anlaşma sağlanamadı. Genel şartlarda bir anlaşmaya varamadık. Bunun ardından diğer hoca adaylarımızla görüşmeye başladık. Kısa süre içinde yeni teknik direktörümüzü açıklayacağız” ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"