comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor'da destek bulamadıklarını söyleyen Ali Şafak Öztürk'e Menderes Türel'den yanıt

15 Kasım 2017, Çarşamba 20:40
Antalyaspor'da destek bulamadıklarını söyleyen Ali Şafak Öztürk'e Menderes Türel'den yanıt

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, kulüp başkanı Ali Şafak Öztürk'ün destek bulamadıkları yönündeki açıklamasına cevap verdi. 

FutbolArena - Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk basın toplantısında seçimli olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını açıkladı. Ali Şafak Öztürk'ün basın toplantısında destek bulamamalarından yakınması üzerine Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'den yanıt geldi. 


Antalyaspor'da Ali Şafak Öztürk istifa mı etti?


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün destek bulamadığı yönündeki açıklamalara kendisine ait sosyal medya hesabından yanıt verdi. 

Menderes Türel yaptığı açıklamada şunları söyledi:
Antalyaspor Başkanının destek bulamadığını söyleyerek istifa kararı aldığını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum.

"DESTEK BULMADIĞINI SÖYLEYEN KİM OLURSA OLSUN..."

Doğuştan beri Antalyaspor'un taraftarı olmak şerefini taşımış birisi olarak kesinlikle Kırmızı-Beyazlı kulübümüz üzerinden polemiğe girmeyi hiçbir zaman doğru bulmam. Ancak destek bulamadığını söyleyen kim olursa olsun şunları hatırlatmayı bir vazife olarak görürüm. 

"HANGİ KULÜP BELEDİYE KAYNAKLARIYLA BUNLARA SAHİP OLDU?"

Acaba Türkiye'de hangi kulüp BELEDİYE kaynakları ile yaklaşık 50 milyon TL maliyetli, Avrupa'nın en modern çağdaş ve görkemli tesisine sahip olmuştur? Türkiye'de hangi kulüp Belediye Meclis'inden oybirliği ile alınmış karar neticesinde yıllık en az 20 milyon TL sabit gelir kaynağına kavuşturulmuştur? Daha sayılarını birçok madde sayarak arttırabileceğim desteklerimizi görmemezlikten gelenlerin görmesi için değil hayatını Antalyaspor'a adamış birisi olarak camiaya hatırlatma için bu açıklamayı yapma gereği hasıl olmuştur.

Kırmızı Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Antalyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)