comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor'da Ali Şafak Öztürk'ten Galatasaray maçı sonrası flaş açıklama

10 Eylül 2017, Pazar 22:23
Antalyaspor'da Ali Şafak Öztürk'ten Galatasaray maçı sonrası flaş açıklama

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Galatsaaray maçınnı ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Galatasaray maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 


Antalyaspor - Galatasaray maç sonu Ali Şafak Öztürk'ün açıklamaları


Galatasaray karşısında çok iyi mücadele ettiklerini ve gurur duyulacak bir Antalyaspor izlettiklerini söyleyen Ali Şafak Öztürk şunları dile getirdi:

"ZEMİNİN DÜZELMİŞ HALİ BU"
"Zeminimizde Antalya iklim şartları olarak kolay bir yer değil. Çok problemli aldık zemini. Şu anda gördüğünüzde bu düzelmiş hali biraz. Gerek stadın yapısı itibariyle, güneş alması itibariyle yuvarlak yapısı var. Bunların sıkıntısını çekiyoruz. Zemin yeterince güneş alamıyor. Sıcaklıktan dolayı sıkıntı çekiyoruz. Sezonun ilerleyen haftalarında daha iyi olacaktır." 

"NASRİ OYNAMAYI ÇOK İSTEDİ"

"Nasri bugün sakattı. O kadar oynamak istiyordu ki, çok üzgün bir şekilde oynamayacağını söyledi. Bunlarda illa kriz aramanın anlamı yok. İdmana çağrılmasa takımda normal olan bir şey büyütülmeyecekti. Sahada ne olduğu önemli. Takımımız bugün gösterdi. Bu işte eksik olan, krizlerin yaşandığı kötü başlayan Antalyaspor bu. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız bu sezon."

"HEDEFİMİZ..."

"Şampiyonluk yarışında olmak hedefiyle sezona başladık. İnşallah böyle gidecek. Bu kolay değil Türkiye'de. İstanbul takımları gerçekten güçlüler ve hak ederek bulundukları yerdeler. Biz bir yatırım yaptık. Anadolu'ya yaptık. Çıksınlar, böyle takımlar olsun. Zorlasınlar üst sıraları. Biz de keyifle seyredelim. Gururlanıyorsun! Eto'o, Nasri tribüne çağrılınca insan gururlanıyor. Biz onun için yatırım yaptık."

"YABANCI SINIRI HAKKINDA..."

"Yabancı sınırıyla ilgili konuşmam gerekise, yaptığımız transferleri görüyorsun. Bu transferler diğer koşullarda yapılamazdı. Bu maç Dünyada birçok ülkede yayınladı. Türk oyuncu oynamıyor diye baktığınızda son birkaç yılda çıkan yeteneklere Enes, Cengiz gibi isimler hala çıkabiliyor. Ancak ana nedenine derinine inerek bakmak lazım. Avrupa'da da böyle. Lig ve milli takım kalitesine bakıyorsunuz, bizimkilerden yüksek. Yapılan yatırımlar güzel. Ben maçları izleyince keyifleniyorum." 

Kırmızı Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Antalyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (18 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.