comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor'da Ali Şafak Öztürk'ten Fikret Orman'a cevap!

12 Ağustos 2017, Cumartesi 18:46
Antalyaspor'da Ali Şafak Öztürk'ten Fikret Orman'a cevap!

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Fikret Orman'ın Eto'o transferi ve Konyaspor maçı sonrası yaptığı açıklamalara cevap verdi. 

FutbolArena - Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, geçen yıl Eto'o transferi konusunda yaşanan sıkıntıyla ilgili olarak Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın geçtiğimiz gün Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği'nin düzenlediği Şampiyonluk Galası'nda yaptığı "Bizim kişilerle sıkıntımız olur, camialarla olmaz" sözlerine cevap verdi. Öztürk, “Ben de aynı şekilde düşünüyorum ama öyle bir söylem bile gereksiz. Gereksiz yere tansiyonu yükseltmeye gerek yok. Tabi Fikret Orman mikrofonlara konuşmayı sevdiği için öyle şeyler oluyor” dedi. 


Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ten Fikret Orman'a gönderme


Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Turkcell Süper Kupa finalinde Konyaspor maçında yaşanan olayların ardından Fikret Orman'ın yaptığı açıklamalara da göndermede bulundu. 

"BEŞİKTAŞ'LA SIKINTIMIZ YOK AMA.."
"Ben de aynı şekilde düşünüyorum ama öyle bir söylem bile gereksiz. Gereksiz yere tansiyonu yükseltmeye gerek yok. Tabi Fikret Orman mikrofonlara konuşmayı sevdiği için öyle şeyler oluyor. Söylediğim gibi burada baktığımızda Beşiktaş Kulübü'yle, camiasıyla bizim genel anlamda bir sıkıntımız yok ama yönetimsel faktörler olarak bazı sıkıntılar vardı, onları da dile getirdik”

"FİKRET ORMAN MİKROFONLARA KONUŞMAYI SEVDİĞİ İÇİN BUNLAR OLUYOR"

"Bizim kulüplerle sıkıntımız olur, camialarla olmaz” sözlerine cevap veren Ali Şafak Öztürk, “Ben de aynı şekilde düşünüyorum ama öyle bir söylem bile gereksiz. Gereksiz yere tansiyonu yükseltmeye gerek yok. Tabi Fikret Orman mikrofonlara konuşmayı sevdiği için öyle şeyler oluyor. Söylediğim gibi burada baktığımızda Beşiktaş kulübüyle, camiasıyla bizim genel anlamda bir sıkıntımız yok ama yönetimsel faktörler olarak bazı sıkıntılar vardı onları da dile getirdik. Bazı şeyler yanlış şekilde aktarıldı, bazı şeyler istemediğimiz şekilde çıktı. Baktığınız zaman bizim bir sıkıntımız yok”

"BEŞİKTAŞ CEZA ALDI, DÜNYA AYAĞA KALKTI MI?"

"Bu kamuoyunun takdiridir. Herkes düşüneceğini düşünüyor söylemleriyle. Ne oldu şimdi ceza aldı Beşiktaş dünya ayağa kalktı mı, bir şey oldu mu? Ne gerek vardı böyle açıklamalara. Bazen kulüp yöneticileri etkileyebilmek için yapabiliyor böyle şeyleri. Bu durum Türk futbolunda çok olan bir durum.” 

Kırmızı Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Antalyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)