comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor Haberleri: Samuel Eto'o, Can Arat'a tepkili! "Sarhoş ve yalancı"

12 Eylül 2018, Çarşamba 10:16
Antalyaspor Haberleri: Samuel Eto'o, Can Arat'a tepkili!

Antalyaspor'un eski futbolcuları Can Arat ve Samuel Eto'o, Emre Akbaba konusunda karşı karşıya geldi.

FutbolArena - Antalyaspor'da bir dönem birlikte forma giyen Samuel Eto'o ve Can Arat, Galatasaray'ın yıldızı Emre Akbaba ile ilgili olarak birbirine girdi!


Antalyaspor Haberleri: Can Arat'ın Emre Akbaba ve Samuel Eto'o iddiası


Bir dönem Fenerbahçe'de de forma giyen Can Arat, Eto'o ile ilgili olarak, "Emre Akbaba, Eto'o'nun Antalyaspor'a transfer olduğu sezon transfer oldu. Fransızca bildiği için Eto'o, Emre'ye yakın davrandı. Sahaya çıktığımızda Emre o kadar iyiydi ki Eto'o “Sen çok kaliteli futbolcusun” dedi. Eto'o sahanın yıldızı olmak istediği için Emre'yi Alanya'ya gönderdi. Neden Antalyaspor Emre'den vazgeçip Eto'o'yu tuttu? Ve neden Emre'nin satışıyla Antalyaspor'un kasasına para girmedi? Şimdi sormak istediğim soru Türkiye'de Emre mi büyük futbolcu yoksa Eto'o mu? Peki, Fenerbahçe ile Antalyaspor'un ilişkileri iyiyken Fenerbahçe neden Emre'yi transfer etmedi?" yazdı. 

Can Arat'ın bu iddialarına ise Samuel Eto çok sert bir cevap verdi.


Samuel Eto'o, Can Arat'a ne dedi?


Samuel Eto'o da Can Arat'ın sözlerine twitter hesabı üzerinden cevap verdi ve "Emre Akbaba'yı Alanyaspor'a benim gönderdiğimi hangi ara keşfettin? 1 ayın 29 gün ve 23 saatinde olduğun gibi sarhoşken mi, yoksa ayık gezdiğin 1 saatte mi? Yalancısın." ifadelerini kullandı.
Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!


 

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.