comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor eski teknik direktörü Yusuf Şimşek'ten menajer iddialarına cevap!

05 Temmuz 2017, Çarşamba 21:21
Antalyaspor eski teknik direktörü Yusuf Şimşek'ten menajer iddialarına cevap!

Antalyaspor eski teknik direktörü Yusuf Şimşek, Atilla Türker'in menajerlere ödenen paralarla ilgili olarak iddiası hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Antalyaspor'la ilgili menajerlere ödenen büyük paralar hakkında Habertürk Gazetesi'nden Atilla Türker'in yazıları spor kamuoyuna bomba gibi düşerken, Antalyaspor'da eski başkan Gültekin Gencer'den sonra eski teknik direktör Yusuf Şimşek de iddialar hakkında açıklamalarda bulundu. 


Antalyaspor'da menajerle ödenen para


Antalyaspor'un eski teknik direktörü Yusuf Şimşek, Karşıyaka'dan 50 bin TL alırken daha büyük rakama Antalya'ya geldiği iddialarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Burcu Eken'in sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamalarda Yusuf Şimşek, "Söylenenler yanlış bilgi. Ben Karşıyaka'da çalışırken aylık 35 bin TL alıyordum. Gültekin Gencer ise 80 bin vereceğim bize gel demişti. Antalyaspor'a gittiğimde ise 50 bin TL'ye imza attım." ifadelerini kullandı. 
Yusuf Şimşek ayrıca o dönemin başkanı Gültekin Gencer'in sözleşme uzatma teklifini menajeriyle görüştükten sonra kabul ettiğini dile getirerek, "Antalyaspor'un Süper Lig'e yükselmesi halinde yıllık 1.5 milyon TL karşılığında 3 yıllık sözleşme uzattık. Takımdan ayrıldığım zamanda ise 8 aylık maaş aldım. Eğer diretmiş olsaydım 3 yıllık alacağımı da tahsil edebilirdim ama yapmadım. Toplamda 1.2 milyon TL yerine ben 900 bin alarak ayrıldım. Menajerimin para alıp almadığını bilmiyorum." ifadelerini kullandı.
Yusuf Şimşek son olarak, "Bir başka konuyu dile getireyim. Bir tane menajer kalkıp benim Yusuf'a param geçti diyemez. Çok şükür, geçirmem de. Hiçbir menajerde de imzam yok. Metin Korkmaz ile futbolculuğumdan bu yana çalıştım. Ben istediğim takımlara gittim hoca olduktan sonra da öyle. Her takıma kendim gittim. Teknik Direktörlüğümde ise istediğim oyuncu olursa alırım, olmazsa almam." ifadelerini kullandı.  

Kırmızı Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Antalyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"