comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor Ersan Gülüm ile anlaştı

21 Ocak 2020, Salı 19:15
Antalyaspor Ersan Gülüm ile anlaştı

Ersan Gülüm, yeniden Türkiye'ye dönüyor. 32 yaşındaki Beşiktaşlı eski futbolcu Antalyaspor ile anlaştı. 

FutbolArena - Antalyaspor'dan bir transfer daha! Son olarak Podolski ve Sinan Gümüş'ü kadrosuna katan kırmızı beyazlılar, eski Beşiktaşlı futbolcu Ersan Gülüm ile sözleşme imzalamaya hazırlanıyor. 


Transfer Haberleri: Ersan Gülüm Antalyaspor'da


Avustralya'da Wester United takımında forma giyen ve bu sezon 9 maça çıkan Ersan Gülüm ile 1.5 yıllık anlaşma sağlandı. 

Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra sırasıyla Çin'de Hebei Fortune ve Avustralya'da Adaleidae United takımlarının formasını giyen Ersan Gülüm, son olarak yine Avustralya'da Western United takımında takımına transfer olmuştu. 32 yaşındaki futbolcu bu sezon Western United takımında ligde 9 maça çıktı ve 1 asist yaptı. 
PODOLSKİ VE SİNAN GÜMÜŞ'TEN SONRA ERSAN GÜLÜM

Son olarak Podolski ile Sinan Gümüş'ü kadrosuna katan Antalyaspor, bir başka tecrübeli isim Ersan Gülüm ile anlaştı. Antalyaspor'un yeni transferlerinden Sinan Gümüş, transferi sonrasında yaptığı açıklamada, "Genoa'da son 6 aya bakarsak fazla forma şansı bulamadım. Aynı şekilde bunu başkana da ilettim. Bana güvendi ve burada olmak çok güzel. Antalyaspor yeniden çıkış yapabileceğim bir takım ve projelerine inandım. Proje takımı olarak görüyorum Antalyaspor'u ve başarılı olacağız" ifadelerini kullanmıştı. 

AYRINTILAR GELİYOR...

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"