comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Altınordu kalecisi Berke Özer'in transferini başkan resmen açıkladı

05 Eylül 2017, Salı 17:42
Altınordu kalecisi Berke Özer'in transferini başkan resmen açıkladı

Altınordu kalecisi Seyit Mehmet Özkan, Berke Özer'in transferiyle ilgili konuştu. 

FutbolArena - Altınordu kalecisi Berke Özer de Avrupa yolcusu! Fenerbahçe'nin bir dönem gündemine gelen Altınordu'nun genç kalecisi Berke Özer'in transferiyle ilgili kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan çarpıcı açıklamalar yaptı. Altınordu'nun gelecek vadeden kalecisi Berke Özer'in transferiyle ilgili olarak Lig Radyo'ya konuşan Seyit Mehmet Özkan'ın açıklamaları şu şekilde:
 

Altınordu kalecisi Berke Özer hangi takıma transfer olacak?


Altınordu'nun genç kalecisi Berke Özer'in transferiyle ilgili olarak kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan Lig Radyo'ya konuştu. Özkan, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Berke Özer'in transferi için şu anda Londra'dayım. Ancak bu sezon için değil. Berke bu sezon takımda kalacak. Gelecek yıl için transfer görüşmeleri yapıyoruz. Berke Özer'in gelecek sezon Premier Lig'e transferi için Londra'dayım. Görüşmeler sürüyor. İlk teması yaptık. Berke'nin buradaki kalecilerden hiçbir farkı yok." ifadelerini kullandı. 
"ÜLKE FUTBOLUNUN KALKINMASI İÇİN..."

Seyit Mehmet Özkan Türk futbolunun gelişimiyle ilgili olarak ise, "Ülke futbolunun kalkınması için sonuç odaklı sistemden çıkıp sürdürülebilir bir program ve proje oluşturmak şart. Ama bunu kim yapacak, nasıl yapacak soru işareti. Avrupa'da sonuç veren hazır sistemler var, çözümü orada aramak lazım." ifadelerini kullandı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"