comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Ali Şafak Öztürk'ten Cihan Bulut'a çok sert sözler! "Antalyaspor'un kara lekesi"

12 Kasım 2018, Pazartesi 18:02
Ali Şafak Öztürk'ten Cihan Bulut'a çok sert sözler!

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ile eski başkan Cihan Bulut arasındaki borç polemiği devam ediyor. Öztürk son olarak yayınladığı belge ile Bulut'u yaylım ateşine tuttu.

FutbolArena - Antalyaspor başkanı Ali Şafak Öztürk, kulübü dava eden eski başkan Cihan Bulut hakkında Instagram'dan sert bir açıklama yayınladı. "Kulübü 216.000 TL için sabote ettin" diyen Ali Şafak Öztürk, mahkeme kararının da belgesini de yayınladı.
 

Ali Şafak Öztürk'ün Cihan Bulut açıklaması:


"LÜTFEN ARTIK SUS! Amaç paradan çok zarar vermekti, bravo işte başardın da! Akhisar o golleri bana değil ANTALYASPOR'a attı anla artık. Helal olsun sana doğuştan Antalyalı başkan!!! Kulübü 216.000 TL için sabote ettin! Şaka değil ha rakam 216.000TL!!! Koskoca Antalyalı Yörükoğlu firmasının sahibi bu şahıs! 7-8 aydır parasını alamamış sporcular, tedarikçiler, profesyoneller var! Ve bu insanların icraya gitmemesinin tek nedeni kulübe olan güvenleri ve iyi niyetleri!

"AVUKATI BANKAYA KOŞTURDUN"
Sen ne yaptın peki? Fırsat kollayıp, bu kulübe alnının teriyle emek verenleri zor duruma düşürdün. Eski yöneticin olan Ali Kuş isimli avukatı apar topar elimizi kolumuzu bağlayacak şekilde bankaya koşturdun. Yaptığın hak arama değil, fırsatçılık, kötü niyetti
Sen koskoca başkandın ve görevi bırakalı iki ay oldu! ‘Helal olsun Antalyaspor'a' diye senin için bu ufak parayı bile hibe edemedin! Faiziyle ilk ben alayım dedin. Tek tutunduğun dal temlik. Üstelik anlamı da bilmiyorsun diyeceğim ama amacın yanlış bilgilendirmek herkesi.

"KAMUOYU YARATMAK, BAHANE BULMAK..."

Bütün amacın da ‘temlik' bahanesini kullanarak bizim yaptığımız gibi kendin para koymamak, finansal riske girmemek için kamuoyu yaratmak, bahane bulmak! Temlik kredi alabilmek için verilen teminat yapısıdır. Bunu Antalyaspor AŞ bankalara vermiştir ve temlikleri kaldıracak kurumlar da bankalardır

Bizden önce de hep temlikler verilerek kredi alınmıştır ve bütün Süper Lig kulüpleri temlikler vermeye devam etmektedir! Bizim dönemimizde verilen temlikler biz yönetimde olmamıza rağmen devam etmektedir, yani hala kalkmamıştır!

Ayrıca kendi zamanında imzanla tam 32 milyon TL'lik temlik vermişsin. Bu kadar yanlış bir şeyse sen ne mantıkla imza atıyorsun? Öz Antalyalı başkan!

Yaptıkların Antalyaspor tarihinde kara bir leke olarak kalacaktır! Artık yeter! Sus ve çek ellerini Antalyaspor'dan! Bu konuyla ilgili benden başka bir açıklama olmayacaktır."

Son dakika Antalyaspor Haberleri FutbolArena'da.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"