comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor, Harun Alpsoy ve Jean Armel Drole ile sözleşme imzaladı

01 Şubat 2017, Çarşamba 17:14
Antalyaspor, Harun Alpsoy ve Jean Armel Drole ile sözleşme imzaladı

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor, Antalyaspor, Harun Alpsoy ve Drole ile sözleşme imzaladı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de topladığı 31 puanla 5.sırada yer alan Antalyaspor, kadrosunu Harun Alpsoy ve Drole ile güçlendirdi.

AA'da yer alan habere göre Antalyaspor İtalya 2. Futbol Ligi (Serie B) takımlarından Perugia'dan Jean-Armel Drole'yi sezon sonuna kadar kiralarken, İsviçre'nin Grasshoppers takımından Harun Alpsoy ile de 4,5 yıllık sözleşme imzaladı.
''GÜÇLÜ BİR ANTALYASPOR OLUŞTURUYORUZ''

Düzenlenen imza töreninde konuşan Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk şu ifadeleri kullandı;

"Genç sporcuların Antalyaspor'un geleceğinde büyük emekleri olacak. Güçlü bir Antalyaspor oluştururken bunun altyapısında iyi rolleri olacak. Bu arkadaşlarla Antalyaspor'un gençleştirme operasyonunu daha da ileriye taşımış oluyoruz. İnşallah başarılı olacaklar ve kulübümüzü de başarıya taşıyacaklar."

Jean Armel Drole ise Antalyaspor'un teklifini kabul etmekten dolayı mutlu olduğunu belirtirken "Benim de ileriye dönük hayallerim var. Bu hayaller doğrultusunda bu projede yer almak istiyorum. Öncelikli amacım Antalyaspor'a hizmet etmek, takımın ligde daha yukarılara gelmesine katkıda bulunmak. Bunun dışında da lig sonunda da Antalyaspor'la birlikte şampiyonluk yaşamak istiyorum." dedi. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)