comScore

Antalyaspor Antalyaspor

Antalyaspor Haberleri: Hasan Akıncıoğlu başkan adayı olacak mı?

02 Haziran 2016, Perşembe 15:41
Antalyaspor Haberleri: Hasan Akıncıoğlu başkan adayı olacak mı?

Antalyaspor'da Hasan Akıncıoğlu'nun yeniden başkan adayı olacağı iddia edilirken, Akıncıoğlu konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

FutbolArena - Antalyaspor Kulübü'nde yapılacak olan başkanlık seçimi için aday olacak isimlerle ilgili yeni iddialar ortaya atılıyor. Geçmiş dönemde başkanlık yapan Hasan Akıncıoğlu'nun yeniden aday olacağı gündeme geldi. 

Akıncıoğlu ise yaptığı açıklamayla başkanlığa aday olmayacağını duyurdu. 
 

Hasan Akıncıoğlu, Antalyaspor'a başkan adayı olacak mı?


Antalyasporum.com'da yer alan habere göre; Akıncıoğlu, “Antalyaspor'da, belediye desteği olmadan 5 yıl görev aldık. Piyasa borçlarını bitirdik, vergi taksitlerini ödedik. Fifa ve Uefa'daki davaları temizledik ve 5 yıllık süreçte hem süper lıg'de kalıcı olup hem de mali hedeflerimize başarılı şekilde ulaşdıktan sonra görevimizi devrettik. Önümüzdeki dönemde görev alma gibi bir düşümcem yok” ifadelerini kullandı.
Kongre süreci ile iligili de değerlendirmede bulunan Akıncıoğlu, “Antalyaspor'da taş üstüne taş koyan herkese camianın teşekkür etmesi gerekiyor. Başkan Gültekin Gencer başarılı işler de yapmıştır. Eto'o transferi önemli icraatlerinden bir tanesıdır. Geçtiğimiz sezonu Süper Lig'de 9. sırada tamamlanarak Antalyaspor'un yaşaması için gerekli olan Süper Lig gelirlerinin devamı sağlanmıştır. Kendisi bayrağı başka birisine devretme kararı aldığını açıklamıştır. Ayrılıklarda burukluklar ve kırgınlıklar olabilir anlayışla karsılanmalıdır. Ancak bu karar zamanlaması da son derece doğrudur zira yeni yönetim kendi oyuncu ve teknik kadrosunu oluşturabilecektir. Antalyaspor için hayırlı olsun” dedi.‎

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.