comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Antalyaspor - Beşiktaş hazırlık maçı ilk 11'leri

08 Ocak 2017, Pazar 17:22
Antalyaspor - Beşiktaş hazırlık maçı ilk 11'leri

Antalyaspor ile Beşiktaş arasında oynanacak olan hazırlık maçı öncesi Samuel Eto'o yan sahada tek başına çalışırken görüntülendi. Antalyaspor - Beşiktaş hazırlık maçı 11'leri belli oldu. 

FutbolArena - Antalyaspor ile Beşiktaş arasında oynanacak olan hazırlık maçı öncesi iki kulüp arasında tartışmalara sebep olan Samuel Eto'o, müsabakanın oynanacağı sahanın yanındaki alanda tek başına çalışırken görüntülendi. 
 

Antalyaspor - Beşiktaş hazırlık maçı ne zaman saat kaçta, hangi kanalda?


Antalyaspor ile Beşiktaş arasında Antalya Stadı'nda hazırlık maçı oynanacak. Antalyaspor Beşiktaş maçı hazırlık karşılaşması 8 Ocak Pazar günü oynanacak. Antalyaspor Beşiktaş hazırlık maçının hangi kanaldan yayınlanacağıyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

BEŞİKTAŞ'IN İLK 11'İ:
Beşiktaş'ın sahaya çıkacağı 11: Fabri, Beck, Marcelo, Atınç, Adriano, Olcay Şahan, Gökhan İnler, Kerim Frei, Tolgay Ryan Babel, Talisca

Antalyaspor'da Samuel Eto'o ilk 11'de yer almıyor. 

FİKRET ORMAN MAÇA GELMEME KARARI ALDI

Akşam saatlerinde Konyaaltı Kartal Yuvası'ndaki açılışa katılan ve Antalyaspor Başkanı ile yöneticilerine tepki gösteren Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın hazırlık maçına gelmeyeceği öğrenildi. 


Antalyaspor ile Beşiktaş arasında Eto'o gerginliği


Antalyaspor ile Beşiktaş arasındaki Samuel Eto'o gerginliği sürüyor. Fikret Orman'ın Antalyaspor'un yeni tesislerinin açılışında başkan Ali Şafak Öztürk'ün kendilerine haber vermeden Eto'o'yu satmayacaklarını açıklamasının ardından sert açıklamalar yaptı. 

Orman, "Dün açılışa misafir olarak gittik. Orada bir kurgu yapıldı. Biz o işleri 15 yaşında bıraktık. Çocuk çocuk, ayıp işler. Dün yapılanlar ucuz hesaplardı. Bu yapılan spor adamlığı değil. Adamlık değil. Bu algı operasyonunun bir üst aklı olduğunu düşünüyorum. Antalyaspor Başkanı'nın Fenerbahçe ile bir ilgisi var mı bilmiyorum ama üslupları benziyor. Bunların bir üst aklı var. Onlara uyuyorlar. Bunu yapanlar kaale alacağım adamlar değil. Camiaları birbirine düşman etmeye çalışacaklar. Antalyaspor ile Antalyaspor'u yönetenleri ayırırız biz ama yapılan ayıp." diye konuştu. 

ANTALYASPOR'DAN FİKRET ORMAN'A CEVAP
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)