comScore

FutbolArena TV

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ten Beşiktaş'a gönderme

19 Mart 2017, Pazar 21:59

FutbolArena - Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Beşiktaş maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Öztürk, hakem Mete Kalkavan'ın performansını da beğenmediğini syöledi. 

"BEŞİKTAŞ 1 PUANA SEVİNDİ"

"İkinci yarı özellikle üstün oynadık. Beşiktaş'ı yenmek isterdik ama olmadı. 10 kişi kaldıktan sonra baskı kurduk ama gol atamadık. Hayırlı olsun. İnşallah başka zaman yeneriz. Beşiktaş'a şampiyonluk yarışında başarılar diliyorum. Biz de Avrupa kupalarına katılmak için çabalıyoruz. Beşiktaş'ı 1 puandan ötürü tebrik ediyorum. Onlar da haklı olarak sevindiler çünkü."

"O GÜN KAMERALAR FİKRET ORMAN'A ZOOM ETMESE..."

"Burada çok gereksiz şeyler yaşandı. Yaşanmaması gereken şeyler yaşandı. Farklı yerlere çekildi. Yaptığımız iş başkanlık, yöneticilik. Dünyanın en zor işlerinden biri. O gün mesela kameralar Fikret Orman'a zoom etmese bunların hiçbiri olmayacaktı. O gün kameralar zoom etmese sanki biz Beşiktaş'a kasıtlı yapmış gibi göründük."

"HAKEMİN PERFORMANSINI BEĞENMEDİM"

"Hakem performansını şahsen beğenmedim. Daha iyi yönetebilirdi. Kararlarında tam rahat değildi. Bakın şimdi Futbol Federasyonu Başkanı, eski Beşiktaş başkanı. Anadolu takımlarında birçok yönetici başkan 3 büyüklerin tarafında. Ben şunu söyledim. Mete Kalkavan geleceği olan bir hakem. Bundan daha iyi performans göstermesi lazımdı."

Beşiktaş Videoları