comScore

Antalya iftar saati kaçta? İftar saati Antalya (Antalya İftar kaçta 16 Mayıs 2018)

16 Mayıs 2018, Çarşamba 15:14
Antalya iftar saati kaçta? İftar saati Antalya (Antalya İftar kaçta 16 Mayıs 2018)

Antalya iftar saat kaçta kılınıyor? Ramazan ayında Antalyalı vatandaşlar için iftar saatlerini yazıyoruz. Bugün iftar Antalya saati 2018 için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Antalya iftar saati! Ramazan'da iftarını açacak  isteyen vatandaşlar için Bugün istar saatlerini açıklıyoruz. İftar saati Antalya saati, istar saat kaçta Antalya? Antalya iftar saatleri gibi sorulara yanıt veriyoruz. Antalya iftar saati 2018 aramalarının yanıtlarını haberimizde veriyoruz. 
 

Bugün Antalya iftar saat kaçta? Antalya iftar kaçta? İftar saati (16 Mayıs 2018)


Bugün iftar Antalya saati kaçta? Antalya iftar saati vaktini öğrenmek isteyenler için saatleri sizlere hazırladık. İftar saati vakitleri Diyanet İşleri'nden yapıldı. Antalya iftar vakti 2018 için aşağıdaki linkten Diyanet İşleri'nin iftar takvimi kısmından saatleri kontrol edebilirsiniz.


Oruç tutmanın faydaları nedir?


Oruç ahlakı güzelleştirir: çünkü bize daima Allah"ı hatırlatır ve sorumluluk duygusunu geliştirir. Oruç gözleri harama bakmaktan, dili yalan ve çirkin sözlerden, kulakları haram şeyleri dinlemekten, mideyi haram yemekten, elleri kötü iş yapmaktan, ayakları kötü yerlere götürmekten korur.


ANTALYA İFTAR SAATLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"