comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Şansal Büyüka'dan sert yorum! 'Ağzı süt kokan bebelere....' 

16 Eylül 2016, Cuma 18:18
Şansal Büyüka'dan sert yorum! 'Ağzı süt kokan bebelere....' 

"Koca Fenerbahçe, ağzı daha süt kokan adeta “Bebelerden“ kurulu bu takıma uzatmalarda bir son dakika golü attı diye düğün bayram ediyoruz..."

FutbolArena - Fenerbahhçe'nin Zorya deplasmanında aldığı 1-1'lik beraberliğin ardından Şansal Büyüka, "Koca Fenerbahçe, ağzı daha süt kokan adeta “Bebelerden“ kurulu bu takıma uzatmalarda bir son dakika golü attı diye düğün bayram ediyoruz.." diye yazdı. 

Fenerbahçe'nin piyasa değeri itibariyle Türkiye'nin en değerli takımı olduğunu hatırlatan Büyüka Milliyet'teki yazısında takımın içerisinde bulunduğu durumu "Hey gidi Fenerbahçe ne günlere kaldın" diye yorumladı. 

İşte o satırlar: 

"Koca Fenerbahçe, ağzı daha süt kokan adeta “Bebelerden“ kurulu bu takıma uzatmalarda bir son dakika golü attı diye düğün bayram ediyoruz... Hey gidi Fenerbahçe ne günlere, ne maçlara kaldın...

TAKIM BU KADAR YAVAŞ OYNAR MI? 

Oysa bizim bildiğimiz Fenerbahçe‘nin bu seviyedeki bir takımın tozunu atması lazım... Ama Fenerbahçe‘nin adı var, maalesef kendisi yok... Herşey bir yana, bir takım bu kadar yavaş oynar mı, bu kadar ağır hareket eder mi, gol yollarında bu kadar etkisiz kalır mı?

OYUNCU YOK DİYE AĞLIYORLAR AMA 

Fenerbahçe‘nin Souzalı, Alperli, Ozanlı orta alanının, yanılmıyorsam 8'er milyon euro bonservis bedelinden toplam 24 milyon euro maliyetleri var... Kendi maaşları dışında böyle bir maliyet var... Ama gelen- giden hocalar “orta sahada fark yaratacak oyuncu yok“ diye ağlıyorlar..."


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.