comScore

Anneler Günü 2018 kutlama mesajları, Anneler Günü en güzel resimli mesajlar (Bugün Anneler günü mü? Futbolcuların Anneler Günü mesajları)

13 Mayıs 2018, Pazar 14:12
Anneler Günü 2018 kutlama mesajları, Anneler Günü en güzel resimli mesajlar (Bugün Anneler günü mü? Futbolcuların Anneler Günü mesajları)

Anneler Günü 2018 kutlama mesajları ve Anneler Günü en güzel resimli mesajları okumak isteyenler için Anneler Günü özel kutlama mesajları, Anneler Günü güzel gözler ve Anneler Günü için hazırlanan anlamlı sözleri sizler için derledik. 

FutbolArena - Anneler Günü 13 Mayıs 2018 günü kutlama mesajları gelmeye başladı. Bu yıl 13 Mayıs 2018 gününde kutlanan Anneler Günü'nde spor camiasından da kulüpler ve futbolculardan Anneler Günü kutlama mesajları gelmeye başladı. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor dışında Türkiye Futbol Federasyonu da Anneler Günü kutlama mesajı yayınlarken, yine önemli yıldız futbolcular da 13 Mayıs 2018 Anneler Gününü, anneleriyle birlikte geçirdiler. 


Anneler Günü kutlama mesajları (2018 Anneler Günü)


Anneler Günü 2018 kutlama mesajları 13 Mayıs 2018 Pazar günü sabahın erken saatlerinden itibaren başladı. Sanat ve magazin camiası dışında spor camiasından da Anneler Günü kutlama mesajları geldi. Anneler Günü kutlama mesajları okumak ve en güzel Anneler Günü mesajlarına ulaşmak için detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

Fenerbahçe: 
Sonsuz sevginin var olduğunu gösteren tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.
Galatasaray: 
Koşulsuz sevgileri, sınırsız hoşgörüleri ve fedakarlıkları ile bizleri yetiştirerek hayata katan dünyanın en kıymetli varlıkları annelerimizin Anneler Günü'nü en içten dileklerimizle kutlarız

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: 
Annelik makamı kutsal ve yüce bir makamdır. Annelerimize özel olarak kabul edilen sadece bugün değil, her gün onların bizler için yaptıkları fedakarlıkları hatırlamalı ve annelerimize hak ettikleri değeri vermeliyiz. Değerli Beşiktaşlı anneler... Sizler çocuklarımıza dürüstlüğü, öz güveni, saygıyı ve mütevazılığı aşılayarak Beşiktaşlı duruşumuzu ayakta tutan en önemli makamdasınız. Sizlerin çabası ve sevgisi oldukça bizler geleceğe güvenle bakmaya devam edeceğiz. Ülkemizi ve Beşiktaşımızı ayakta tutan sizlersiniz. Çocuklarımızı büyük fedakarlıkla büyüten annelerimize en derin sevgi ve saygılarımı sunar, en büyük Beşiktaşlı Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde hanım başta olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutlarım.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: 
Bizim coğrafyamızda kadınlara çok büyük misyonlar yüklenmiştir. Karadeniz kadını, güçlüdür; çalışkandır; şefkatlidir; koruyucudur. Karadeniz'de kadın toplumsal yaşamın kurucu unsurudur. Annelik ise, kadın olmanın kıymetini emsalsiz bir yere taşır. Bir toplumu ve dahası bir ülkenin geleceğini şekillendiren annelerdir. Onlara olan borcumuzu ödememiz mümkün olmasa da; kendilerine koşulsuz saygı, sevgi ve özen göstererek minnet ve vefa hislerimizi her fırsatta yansıtabilmeliyiz.”

Gomis:
Bugün anneler günü. Bizim için tüm bu eşsiz kahramanlar. Bu kadınlar hassasiyet ve koşulsuz sevgiyle dolu. Bunların hepsinin arasında,bana göre benim annemin beni iyi yapan oldugunu düşünüyorum. anneler günün kutlu olsun.

Jason Denayer:
Anne seni seviyorum

Garry Rodrigues:
Annelerimizin anneler günü kutlu olsun!

Talisca: 
Mutlu Anneler günü aşkım. Bugünün tarihi benim için çok önemli. Bize verdiğin, ailemize kattığın ve evladımız için sana çok teşekkür ediyorum. Hayatta herkesin isteyebileceği bir mutluluğu yaşıyorum. Seni seviyorum. 

Türkiye Futbol Federasyonu:
Sınırsız sevgi, sonsuz sabır ve koşulsuz fedakârlıkları ile her zaman bizlerin yanında olan dünyanın en değerli varlıkları annelerimizin Anneler Günü'nü yürekten kutlar, tüm annelere en güzel dileklerimizi sunarız.Anneler Günü mesajları (Anneler Günü 2018 en güzel resimli mesajlar)


Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

- Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

- Resimli Anneler günü mesajları Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

- Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.- Biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım… Anneler günün kutlu olsun canım annem!

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum annem.

* Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!

*Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günün kutlu olsun.

*Anne kelimesi bile yetiyor insana.Huzuru veriyor sevgiyi şevkati.Allah kimseyi annesiz koymasın.Canım annem Anneler günün kutlu olsun.

*Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"