comScore

Şanlıurfaspor'da transfer yasağı kalktı

21 Ağustos 2016, Pazar 15:24
Şanlıurfaspor'da transfer yasağı kalktı

TFF 1.ligin başlamasına kısa bir süre kala Şanlıurfaspor'a transfer müjdesi geldi.

FutbolArena - Şanlıurfaspor basın sözcüsü Şeyhmus Göçmen yaptığı açıklamada transfer yapmalarını engelleyen transfer yasağının kalktığını belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Perşembe günü toplamam kurul tarafından Şanlıurfanın haklı bulunduğunu belirten Şeyhmus Göçmen “Uzun zamandır kulüp olarak bu konuda mücadelemizi sürdürdük. Haziran ayında almış olduğumuz 2 dönem transfer yasağı cezasını yaptığımız girişimler sonucu kaldırdık. TFF Tahkim Kurulu da kulübümüze hak verdi ve karar lehimize sonuçlandı. İnşallah bundan sonra bu tür sorunlarla karşılaşmayız” ifadelerini kullandı.
2 MİLYON TL BORÇ ÖDEDİK

Transfer yasağından sonra en büyük sorunlarının klübün bulunduğu borç durumunu hatırlatan Şeyhmus Göçmen  “Şanlıurfa Yönetim Kurulu olarak yaklaşık 2 milyon Türk Lirası olan bu borcu ödedik ve transferlerimizi gerçekleştirdik. Transferlerimizin takıma faydalı olacağını düşünüyoruz. Yarın ilk maçımıza yeni oyuncularımızın da katılımı ile çıkacağız. İnşallah ilk maçımızdan 3 puan alarak taraftarlarımıza hediye ederiz” şeklinde konuştu. 

FutbolArena Haber Turu (19 Şubat 2020)