comScore

Bandırmaspor Bandırmaspor

Şanlıurfaspor galibiyeti sonrası Mustafa Göksu'dan iddialı açıklamalar - Bandırmaspor Haberleri

25 Şubat 2017, Cumartesi 17:24
Şanlıurfaspor galibiyeti sonrası Mustafa Göksu'dan iddialı açıklamalar - Bandırmaspor Haberleri

Bandırmaspor'un teknik sorumlusu Mustafa Ati Göksu, üst sıralara tırmanışlarının devam edeceğini iddia etti.

FutbolArena - TFF 1. Lig'in 22. haftasında Şanlıurfaspor'u 4-0 ile geçen Bandırmaspor'da rota üst sıralara çevrildi.
 

Bandırmaspor - Şanlıurfaspor maç sonu açıklamaları


Farklı galibiyet sonrası Anadolu Ajansı'na konuşan Bandırmaspor'un teknik sorumlusu Mustafa Ati Göksu, üst sıralara tırmanışlarının devam edeceğini iddia etti.

Mustafa Ati Göksu açıklamasında, ''Futbolcu kardeşlerimiz özveride bulundular. Geçen hafta Balıkesirspor'a farklı mağlup olmuşlardı ve bunu kapatmak onların elindeydi. Futbolcularımız çok iyi mücadele verdiler. İnşallah bundan sonra da bunun devamını getirip alt sıralardan üstlere doğru tırmanacağız diye düşünüyorum.'' diye konuştu. 
ŞANLIURFASPOR'DA ÜZÜNTÜ HAKİM

Şanlıurfaspor Yardımcı Antrenörü Serkan Demir ise ağır mağlubiyete ilişkin yaptığı konuşmada, ''Bu oyunla bu skor yan yana yakışık durmuyor ama yapacak bir şey yok. Artık bu sıkıntılı durumdan hep beraber çıkmak zorundayız. Oyuna başladığımızda gole kadar pozisyonlarımız var. Gol kaçırma hastalığını bu maçta da tekrarladık. Futbol her ne kadar iyi oyun olsa da bir gol çok şeyi değiştirebiliyor. Geçen hafta da Göztepe maçında travma yaşamıştık. 2-0 galipken 90+3. dakikada sonra 2 gol yemiştik. O travmanın ardından burada da 3 dakikada 2 gol yemek bizim için yine travmadır.'' ifadelerini kullandı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!