comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü Haberleri: Yaşasın Birlik Platformu'ndan açıklama

26 Haziran 2016, Pazar 17:51
Ankaragücü Haberleri: Yaşasın Birlik Platformu'ndan açıklama

Ankaragücü Yaşasın Birlik Platformu, son günlerde yaşanan gündem ile ilgili taraftarlara mesajlarda bulundu.

FutbolArena - Ankaragücü Yaşasın Birlik Platformu, Başkent ekibinin son günlerde yaşadığı gündeme ilişkin bir açıklama yayınladı.
 

Ankaragücü Yaşasın Birlik Platformu'nun açıklaması


"Değerli Ankaragüçlü'ler
106 senelik şehri emanet olan Ankaragücü'müzün içinde bulunduğu durum bilindiği gibi hepimizi derinden üzmektedir.

Beş seneyi aşkın süre gelen düşüş ve camiada bitmek bilmeyen kargaşa ya artık dur dememiz gerekiyor.
Babadan oğula geçen Ankaragücü sevgisi varken, Yaşadığımız şehirde, futbol adına ligdeki konumu ve yaşadıkları ne olursa olsun'' KRAL'' her zaman için Şehr-i Emanet ''ANKARAGÜCÜ'' dür.

Yaşanılan ve yaşatılan acılardan bahsetmek istemiyoruz, kimlerin neler yaptığını hepimiz çok iyi biliyor ve hesabın sorulacağı günleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

Değerli Ankaragüçlü kardeşlerimiz yıllardır herkesin istediği kurumsal yapısını tamamlamaya çalışan tek nefes, tek yürek olmuş, dağınıklığa son vermiş bir Ankaragücü tribünleri için bazı kararlar alınmaya başlanmış durumdadır.

Aldığımız ve alacağımız tüm kararların Ankaragücü menfaati ve bu kötü gidişe dur demek adına olacağının altını önemle çiziyoruz. 

Beş seneyi aşkın sürede herkes her şeyi yazdı, çizdi, konuştu karmaşaya ortak oldu

Artık buna dur diyeceğiz!..
Şirketleşme ile ilgili gelişmelerden sonra her şeyi yeniden gözden geçirmek yeni stratejiler belirlemek şart haline gelmiştir.

Geriye dönmeden önümüze bakmak Ankaragücü'müzün ''Marka Değerinin'' hak ettiği yere gelmesi için yeni bir dönem başlatmak, bunun için samimi ve herkesin takdir edeceği bir çaba içinde olmak istiyoruz.

Yeni sezonda hatalarından arınmış, herkesi sevgi ve saygı ile kucaklayan takımına destek için en doğru kararları almış müthiş bir toparlanma sürecine girmiş sosyal projeler içinde etkin şekilde yer alan bir Ankaragücü tirübünü oluşturmak şu anki en büyük hedefimizdir.

Değerli Ankaragüçlü arkadaşlar dağınıklığa son vermek için belirlenecek strateji üzerinden gitmek istiyoruz.

Bunun için Ülkemizin Cumhurbaşkanı - Başbakanı - Milletvekilleri - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yerel idareciler dahil herkesle diyalog içinde olmak derdimizi anlatmak Ankaragücü'nün sorunlarını çözüme ulaştırmak zorundayız.

Özetlemek gerekirse Trübün ve Sosyal medya üzerinden dağınıklığa artık nokta koyuyoruz.

Belirlenecek fan sayfası üzerinden mesajlarımız etkinliklerimiz duyurulacaktır. Diğer fan sayfalarının buna uyması ve beraber hareket edilmesi sağlanacaktır

Twitter ve Facebook üzerinden kimse belirleyeceğimiz stratejilere uymayacak söylemlerde bulunmasın.

Ankaragücü ortamından küfrü hakareti kaldırıyoruz.
Dağınık olmamızı isteyenler artık karşılarında farklı yapı görecekler ve bizleri yok saydıkları her konunun hesabını elbette bir gün vereceklerdir.

Tüm Fan ve Twitter sayfalarına mesajımızdır dağınıklığa son verin plansız programsız iş yapmayın birbirinizle irtibatta olun yan yana gelin koordine şekilde yolunuza devam edin.

Özellikle küfre, saygısızlığa kesinlikle müsade etmeyin.

Twitter ve Facebook sayfalarında bireysel olarak yorum yapanlar sizlerde şahıs kurum ve kuruluşlarla ilgili yorumlarınıza dikkat edin hakaret asla kullanmayın ve lütfen yeni dönem stratejisine katkıda bulunun.
Bu şehirde Futbol varsa, Ankaragücü vardır.
Bu şehirde Aşktan bahsediliyorsa en büyük aşk Ankaragücü aşkıdır
Bu şehir Ankaragüçlülerindir. 
Öncemiz de sonramız da Ankaragücü'dür.
Gururluyuz Güçlüyüz Biz Ankaragüçlüyüz
Yaşasın İmalat-ı Harbiye Gücü
Allah Utandırmasın...
Saygılarımızla.

Ankaragücü Yaşasın Birlik Platformu"

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.