comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü Haberleri: Mehmet Yiğiner'den MKE'ye ziyaret

22 Haziran 2016, Çarşamba 15:19
Ankaragücü Haberleri: Mehmet Yiğiner'den MKE'ye ziyaret

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Makina Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürü Akif Akgül'ü makamında ziyaret etti.

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Makina Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürü Akif Akgül'ü makamında ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Mehmet Yiğiner, Genel Müdür Akif Akgül'e kulübün genel durumu ve yeni sezon yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili kısa bir bilgi verdi.

Klasspor'da yer alan habere göre Başkan Mehmet Yiğiner ve yönetim kurulu üyelerinin yaptığı ziyaretin kendisini memnun ettiğini söyleyen Akif Akgül, yaptığı kısa konuşmada, Ankaragücü'nün çok büyük bir marka olduğunu, Ankaragücü'nün MKE Kurumu'nu temsil etmesinin kendisini gururlandırdığını ifade etti.

Özellikle yurt dışı seyahatlerinde yaptığı temaslarda temsil ettiği kurumun bir futbol takımı olduğunu söylediğinde bunun hayranlıkla karşılandığını sözlerine ekleyen Akif Akgül, "Ankaragücü'nün başarılı olmasını ve hak ettiği yerlere gelmesini gönülden diliyorum." dedi.

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.