comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü Haberleri: Kulübün efsane ismi İsmet Taşdemir Teknik Direktörlüğe getirildi

15 Haziran 2016, Çarşamba 19:59
Ankaragücü Haberleri: Kulübün efsane ismi İsmet Taşdemir Teknik Direktörlüğe getirildi

Spor Toto 2. Lig takımlarından Ankaragücü, teknik direktörlüğe eski futbolcusu İsmet Taşdemir'i getirdi. 

Ankaragücü kulübünden yapılan açıklamada, İsmet Taşdemir'in, başkan Mehmet Yiğiner ile görüştükten sonra sözleşme imzaladığı belirtildi. Açıklamada ayrıca, yine eski futbolculardan Ramazan Tunç'un ise sportif direktörlük görevine getirildiği kaydedildi.

Taşdemir, imzanın ardından yaptığı açıklamada, uzun yıllar formasını terlettiği Ankaragücü'ne teknik adam olarak dönmenin mutluluğunu yaşadığını bildirdi. 


Efsane futbolcu İsmet Taşdemir Ankaragücü'nün Teknik Direktörü oldu


Başkan Mehmet Yiğiner'in desteğiyle Ankaragücü'nü hak ettiği yerlere getirmek için çok çalışacaklarını vurgulayan Taşdemir, "Camiamız ve taraftarlarımız bize güvenip destek olsunlar. İnşallah disiplinli ve özverili bir çalışma ile güzel sonuçlara imza atacağız." ifadelerini kullandı.
Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner ise yönetim kurulu olarak İsmet Taşdemir ismi üzerinde anlaştıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti: 

"Ramazan Tunç ve İsmet Taşdemir, geçmişte başarıyla kulübümüzü temsil eden isimler. İsmet ve Ramazan kardeşlerim, camiamızı yakından tanıyan ve bizim içimizden yetişen evlatlarımız. İnşallah yapacakları başarılı çalışmalarla camiamızın yüzünü güldüren sonuçlara imza atacaklar."

Bu arada İsmet Taşdemir'in yardımcılıklarını Cem Yanık, Hakan Dolutaş, Göksel Gencer, Niyazi Güney ve İrem Özdemir'in yapacağı bildirildi. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.