comScore

Ankara sel haberlerinde son dakika - Ankara son dakika sel (Ankara Mamak hava durumu 6 Mayıs 2018)

06 Mayıs 2018, Pazar 11:51
Ankara sel haberlerinde son dakika - Ankara son dakika sel (Ankara Mamak hava durumu 6 Mayıs 2018)

Ankara sel felaketiyle sarsıldı. Ankara Mamak sel felaketi sonrası yaşananları derledik. Ankara sel haberlerinde son dakika gelişmeleri neler? Ankara Mamak selde ölü var mı? Ankara sel felaketinde yaralı kaç kişi var? Ankara sel haberleri 2018.

Ankara sel felaketi sonrası neler yaşandı? Ankara Mamak'ta meydana gelen sağanak yağış sonrası sel faciası yaşandı. Mamak'ta sel çıktıktan sonra yaşananları derledik. Ankara Mamak sel faciasının ardından neler oldu? Ankara son dakika sel haberleri arasında öne çıkan gelişmeler neler? Ankara'da hava durumu bugün nasıl? Ankara Mamak hava durumu 6 Mayıs Pazar. 
 

Ankara sel haberleri - Ankara Mamak son dakika sel (Ankara Mamak)


Ankara sel haberlerini sizler için derledik. Ankara'da sel sonrası neler yaşandı? Ankara Mamak sel haberleri arasında öne çıkanlar neler oldu? Ankara sel felaketinde ölü yaralı var mı? Çok sayıda araçta maddi hasar meydana gelirken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna ve Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, bölgede incelemelerde bulundu.

İkili mağdur olan vatandaşlarla görüşerek son durum hakkında bilgi aldı. 500 yılda bir karşılaşılacak bir afetle karşı karşıya kaldıklarını belirten Tuna, "Çok şükür can kaybı yok. 6 yaralımız var. Çok ciddi hasar var. Şu anda hasar tespit çalışması gerçekleştiriyoruz. Hazırlanan rapor doğrultusunda vatandaşlarımıza devletimizin imkanları ölçüsünde yardım yapılacaktır. Başkentin diğer noktalarında herhangi bir sorun yok" ifadelerini kullandı
 

Ankara hava durumu - Ankara Mamak'ta hava nasıl?


Ankara'da 6 Mayıs hava durumunu sizlere aktarıyoruz. Ankara hava durumuna baktığımızda 6 Mayıs 2018 Pazar günü hava sıcaklığının 19 derece olduğunu görüyoruz. Ankara'da bugün hava çok bulutlu ara ara sağanak yağışlı olarak görünüyor. Mamak hava durumuna baktığımızda Mamak'ta bugün hava 16 derece. Mamak çok bulutlu ve ara ara sağanak yağışlı bir gün geçirecek.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"