comScore

Ankara iftar saati kaçta? İftar saati Ankara (Ankara İftar kaçta 16 Mayıs 2018)

16 Mayıs 2018, Çarşamba 15:06
Ankara iftar saati kaçta? İftar saati Ankara (Ankara İftar kaçta 16 Mayıs 2018)

Ankara iftar saat kaçta kılınıyor? Ramazan ayında Ankaralı vatandaşlar için iftar saatlerini yazıyoruz. Bugün iftar Ankara saati 2018 için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Ankara iftar saati! Ramazan'da iftarını açacak  isteyen vatandaşlar için Bugün istar saatlerini açıklıyoruz. İftar saati Ankara saati, istar saat kaçta Ankara? Ankara istar saatleri gibi sorulara yanıt veriyoruz. Ankara iftar saati 2018 aramalarının yanıtlarını haberimizde veriyoruz. 
 

Bugün Ankara iftar saat kaçta? Ankara iftar kaçta? İftar saati (16 Mayıs 2018)


Bugün iftar Ankara saati kaçta? Ankara iftar saati vaktini öğrenmek isteyenler için saatleri sizlere hazırladık. İftar saati vakitleri Diyanet İşleri'nden yapıldı. Ankara iftar vakti 2018 için aşağıdaki linkten Diyanet İşleri'nin iftar takvimi kısmından saatleri kontrol edebilirsiniz.


Oruç tutmanın faydaları nedir?


Oruç ahlakı güzelleştirir: çünkü bize daima Allah"ı hatırlatır ve sorumluluk duygusunu geliştirir. Oruç gözleri harama bakmaktan, dili yalan ve çirkin sözlerden, kulakları haram şeyleri dinlemekten, mideyi haram yemekten, elleri kötü iş yapmaktan, ayakları kötü yerlere götürmekten korur.


ANKARA İFTAR SAATLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"