comScore

Angers Angers

Olay! Coşkun Demirbakan'dan Eze'ye: "Türkiye'ye sokmasınlar!"

12 Temmuz 2020, Pazar 20:09
Olay! Coşkun Demirbakan'dan Eze'ye:

Adanaspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, Hatayspor maçında kırmızı kart gören futbolcusu Eze hakkında çok sert ve ağır sözler söyledi. 

FutbolArena - Adanaspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, Hatayspor maçının ardından gündem yaratan açıklamalarda bulundu. 

Adanaspor'da ikinci yarıda rakip futbolcuya yaptığı sert faulle direkt kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bırakan Eze'ye öfke dolu açıklamalarda bulunan teknik direktör Coşkun Demirbakan, "Adanaspor'un bu duruma düşmesinin birinci sebebi Eze'dir." dedi. 
"ADANASPOR'U BU DURUMA DÜŞMESİNİN BİRİNCİ SEBEBİ EZE'DİR"

Adanaspor'un bu duruma düşmesinin birinci sebebi Eze'dir. Tabii ki hepimizin hataları var. Benim de hatalarım var ama birinci sebep Eze'dir. Kendine inananları mahvetti. Sezon başı 3-5 maç oynadı. 3 penaltıdan gol attı. Geldiğimde gördüm. İyi futbolcu değil. Kalite yok. Bunu konuşan benim. 

"EZE GİBİ İNSANLARI TÜRKİYE'YE SOKMASINLAR"

Eze oyuna girdi, Hataysporlu çocuğun ayağını kırdı. Ahlaksızca, terbiyesizce bir hareket yaptı. Bu gibi insanları Türkiye'ye sokmasınlar. Bazıları der ki, 'Oynatma o zaman hocam'. Yok arkadaş adamım yok. Eze girdi, biz yine maçı verdik. Bazıları oynatma der ama yok arkadaş, adamım yok. Eze var işte. Çıksın, oynasın dedik. Maalesef yine bundan önceki maçlardaki gibi rakibe stoper olarak hizmet etti. Bize hizmet etmedi. Sürekli topu kaybediyor. Adanaspor'un bu duruma düşmesinin birinci sebebi Eze'dir. Çok sebepler var tabii. Benim de hatalarım oldu ama birinci sebebi Eze'dir. Kendine inananları mahvetti. Geldiğimde gördüğüm iyi futbolcu değil. 

TFF 1. Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"