comScore

Giresunspor Giresunspor

''Şampiyonluk için erken''

21 Şubat 2017, Salı 09:17
''Şampiyonluk için erken''

TFF 1. Lig'de oynadığı son 5 maçı da kazanarak iyi bir seri yakalayan Giresunspor'da moraller yerinde. Hafta sonu Elazığspor'la karşılaşacak Çotanaklar'da attığı gollerle takımı sırtlayan Özgürcan Özcan, FutbolArena muhabirlerinden Ertan Süzgün'e özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - TFF 1. Lig'de oynadığı son 5 maçı da kazanarak iyi bir seri yakalayan Giresunspor'da moraller yerinde. Hafta sonu Elazığspor'la karşılaşacak Çotanaklarda attığı gollerle takımı sırtlayan Özgürcan Özcan, Futbolarena muhabirlerinden Ertan Süzgün'e özel açıklamalarda bulundu.

“ÇIKIŞIMIZI SÜRDÜRMEK İSTİYORUZ”
“Son 5 haftadır kazanıyoruz. İyi bir çıkış yakaladık. Hafta sonu da Elazığspor'la 6'da 6 yapmak istiyoruz.

“GOL İÇİN SAYI BELİRLEMEDİM”

"Şimdiye kadar 10 golüm var. Klasik olacak ama atabildiğim kadar gol atmak istiyorum. Takımıma katkı sağlamak istiyorum. Sezon sonunda mutlu sona hep beraber ulaşmak istiyorum. Şampiyonluk yolunda takımıma katkı sağlamam beni mutlu eder. Şükürler olsun ki iyi gidiyoruz. İnşallah bu durum devam eder."

“ŞAMPİYONLUK İÇİN KONUŞMAK ERKEN

“Biz ilk yarı 7 hafta hiç kazanamadık. Hiç galip gelemedik. Orada çok puan kaybettik. Orada bir galibiyet alabilseydik şuan daha farklı olurdu. Yine de gidişatımız iyi. Takım olarak ayaklarımız yere basıyor. Şampiyonluk için konuşmak erken. Daha Şubat ayındayız. Bazı maçlarda çok iyi oynamasak da iyi mücadele ediyoruz. Son Manisaspor maçında da böyle oldu. Belki onlar daha baskılı oynadı ama biz de çok mücadele ettik. Çok koştuk. Nasıl oynamamız gerektiğini biliyoruz.”

“DİĞER TAKIMLARA GÖRE DAHA MÜTEVAZİ KADROYUZ''

“Göztepe, Sivassspor ve Eskişehirspor'a oranla daha düşük maliyetli bir takımız. Ancak bu farkı aile ortamıyla kapatıyoruz. Şuan başarılıyız. Bunu da devam ettirmek istiyoruz.”

“ELAZIĞSPOR MAÇI ZOR OLACAK''

“Cuma akşamı evimizde Elazığspor'la oynayacağız. Elazığ, zor durumda olsa da iyi takım. Devre arası Kehinde ve Diarra takviyeleriyle güçlendiler. Yüksek konsantrasyonla hazırlanıyoruz. Evimizde kazanmak, 3 puanı alan taraf olmak istiyoruz.”

Haber: Ertan SÜZGÜN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"