comScore

Amedsporlu Deniz Naki serbest bırakıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan...

22 Ağustos 2017, Salı 20:55
Amedsporlu Deniz Naki serbest bırakıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan...

Amedsporlu Deniz Naki  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldı. 

FutbolArena - Spor Toto 2. Lig takımlarından Amedspor'da forma giyen Deniz Naki'nin kendi adına açılan bir twitter hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret işlemler yapıldığı tespit edildikten sonra, Erdoğan'ın avukatları suç duyurusunda bulunmumuştu.


Amedsporlu Deniz Naki Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret mi etti?


Bu gelişmenin ardından Amedspor futbolcusu Deniz Naki üzerine suç duyurusu üzerine Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı üzerine gözaltına alındı. Gözaltı sırasında emniyette ifadesi alınan Deniz Naki twitter hesabının kendisine ait olmadığını söyledi. Hürriyet'in haberine göre; Yapılan araştırmada twitter hesabının Deniz Naki adına açılmış fan sayfası olduğu tespit edilince, futbolcu Naki ifadesi alınarak serbest bırakıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatlarının yaptığı suç duyurusu üzerine başlatılan soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.


Deniz Naki kimdir?


1989 yılında Almanya Düren'de dünyaya gelen futbolcu Deniz Naki futbol yaşantısına doğduğu yerin takımı FC Düren alt yapısında başlamıştır.
Daha sonra Bayer Leverkusen alt yapısına geçmiş ardından 2. Lig ekiplerinden Rot Weiss Ahlen takımına kiralık olarak ve oradanda FC St. Pauli, SC Paderborn, Gençlerbirliği ve son olarak TFF 2. Lig ekiplerinden Amed SK takımında forma giymektedir.

Deniz Naki hem anne hem'de baba tarafından aslen Tunceli Dersim'lidir.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!