comScore

Amatör futbolda isyan! "Saha karanlık gol yiyorum."

24 Ocak 2018, Çarşamba 22:02
Amatör futbolda isyan!

Kastamonu temsilcisi Tosya Spor kulübünün futbolcuları antrenman sahasındaki yetersiz imkanlardan dolayı adeta isyan etti. 

FutbolArena - Bu sezon 2. Amatör'de mücadele edecek olan Kastamonu temsilcisi Tosya Spor Kulübü, antrenmanlarını yeterli aydınlatmanın olmadığı sahada sürdürüyor. Oyuncular, karanlık nedeniyle zaman zaman ciddi sakatlıklarında yaşandığı antrenmanlara çıkıyor.

Sözcü'nün haberine göre, bu durumun ardından Tosya Spor Kulübünün 17 takımının kaptanı Emre Tavla antrenman sonrasında yetkililere çağrıda bulunarak yardım beklediklerini açıkladı. Kaleci Buğra Arslan ise ışıklandırmanın azlığından dert yantı. 
Tosyaspor kalecisi Bura Arslan ise yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Yaptığımız antrenman maçlarında kale direklerinin bulunduğu yerlerde ışıklandırma çok zayıf oluyor. Tabi arkadaşlarımız kaleye şut attıklarında bazen karanlıktan topu göremiyoruz ve yenilmeyecek golleri kalemizde görüyoruz. Antrenman hocalarımız yediğimizi bu hatalı gol yüzünden bizlere kızıyorlar. Ama ne yapalım görmediğimiz topu nasıl tutalım ki. Yetkililer bu ışıklandırmaya bir çare bulsunlar ki bizlerde boşuna fırça yemeyelim.

Türkiye Alt Ligler Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)